Jeffrey‘is Deanas Morganas seriale „Vaikštantys numirėliai“ įkūnys legendinį blogietį

Jeffrey‘is Deanas Morganas seriale „Vaikštantys numirėliai“ įkūnys legendinį blogietį

Populiarumo niekaip neprarandantis serialas „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) žada pateikti dar daugiau staigmenų. Leidinys „The Hollywood Reporter“ praneša, kad seriale itin svarbų veikėją įkūnys aktorius Jeffrey‘is Deanas Morganas.

Pasak pranešimo, ji vaidins Neganą. „Vaikštančių numirėlių“ komikse, besitęsiančiame nuo 2003 metų, Neganas yra vienas iš pagrindinių antagonistų, pasižymintis žiaurumu ir riebiais keiksmažodžiais. Komiksuose jis yra nužudęs ne vieną pagrindinį veikėją ir, sprendžiant pagal aprašymą, jis turėtų tapti kur kas didesne grėsme pagrindinei serialo grupei nei prieš porą sezonų matytas Gubernatorius.

J.D. Morganas yra sutvertas tokio tipo rolei. Televizijos veteranas yra pasižymėjęs įsimintinais vaidmenimis serialuose „Grei anatomija“ (angl. „Grey‘s Anatomy“), „Išrinktieji“ (angl. „Supernatural“) ir „Geroji žmona“ (angl. „The Good Wife“). Jis taip pat nebus naujokas komiksų adaptacijose – jis jau vaidino filme „Stebėtojų lyga“ (angl. „Watchmen“), o kitais metais pasirodysiančioje juostoje „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) įkūnys Betmeno tėvą.

Spėjama, kad J.D. Morgano įkūnijamas Neganas seriale „Vaikštantys numirėliai“ pirmą kartą pasirodys paskutinėje šešto sezono serijoje, o septintajame sezone taps pagrindiniu serialo antagonistu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles