V. Dieselis: „Gruodį pradedame filmuoti trečiąją „Trigubo X“ dalį“

V. Dieselis: „Gruodį pradedame filmuoti trečiąją „Trigubo X“ dalį“

Turbūt nėra nė vieno žmogaus, kuris labiau norėtų sukurti „Trigubo X“ (angl. „xXx“) tęsinį už pirmojoje dalyje vaidinusį ir dabar ypatingai gerai vertinamą Viną Dieselį. Po labai ilgų paviršutiniškų šnekų ir nutylėjimų, aktorius galiausiai patvirtino žinią, kad trečiasis „Trigubas X“ bus. Jis tą pranešė socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje.

Būsimuoju filmu besidžiaugiantis aktorius „Twitter“ parašė: „Kai filmavausi „Trigubam X“, komanda mane vadino Oru Dieseliu. Atėjo metas sugrįžti. Filmavimas prasideda gruodį Filipinuose“. Neaišku, apie ką šįkart bus filmas, bet tiems, kurie kažkaip praleido pirmąją dalį, galima priminti, jog juosta pasakojo apie ekstremalių sportų asą, kurį valdžia padarė slaptuoju agentu.

Ir nors tuo metu, 2002 metais, filmas atrodė gana neblogai, realiai jis yra silpnas. Daug specialiųjų efektų neatpirko kvailo scenarijaus ir labai jau nemalonaus pagrindinio veikėjo, į kurį žiūrėti nieks nenori. Nors tarp šio filmo ir dabar Viną Dieselį garsinančių „Greitų ir įsiutusių“ franšizės panašumų yra, filmai toli gražu nėra panašūs. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „Trigubam X“ Vino vaidinamas Ksanderis Keidžas yra raumeningas pasipūtėlis, prakaituojantis „Mountain Dew“ limonadu ir neatsitraukiantis nuo „Axe“ antiperspiranto. Na, o „Greituose ir įsiutusiuose“ svarbiausia yra komanda ir santykiai. Būtent tai žmones ir žavi. Vienintelis geras dalykas, ką padarė Vinas Dieselis, tai kad praleido progą nusifilmuoti antroje „Trigubo X“ dalyje, kuri buvo išvis tragiška.

Natūralu, kad V. Dieselis vis nori sugrįžti prie savo ankstesnių herojų. „Greitų ir įsiutusių“ sėkmė aktoriui leidžia tą daryti, tuo įsitikinome, kai jis pristatė ne stebuklingą „Ridiką“ (angl. „Riddick“), tad dabar atėjo metas ir Ksanderiui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles