Pirmajame „Džeisono Borno“ anonse daug veiksmo, sprogimų ir Matto Damono

Pastarosiomis dienomis studija „Universal Pictures“ mus džiugina savo perspektyviausių šių metų projektų anonsais. Prieš keletą dienų pasirodė antrasis filmo „Warcraft: pradžia“ anonsas, o vakar pelningiausia 2015 m. Holivudo kino studija pristatė ilgai laukto bestselerio „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on the Train“) ekranizacijos pirmąjį anonsą. Šiandien atėjo laikas dar vienam būsimam hitui – „Džeisonui Bornui“ (angl. „Jason Bourne“).

Penktojo filmo apie organizacijos Tredstoun agentus, kuriame ir vėl pagrindinį vaidmenį atlieka Mattas Damonas, anonse matome ir vėl tokį patį pavažiavusį ir brutaliai atrodantį tikrovišką vaizdą, kuris mus džiugino pirmoje trilogijoje. Akivaizdu, jog mūsų lauks ne vien tik kieti pasivažinėjimai, įspūdingai atrodančio muštynės ir be galo efektingi susišaudymai, bet ir intelektualiai papasakota siužetinė linija. Bent jau anonsas prognozuoja dar daugiau paslapčių atskleidimo apie šešėlinių organizacijų darbą.

Filmo režisieriumi ir vėl tapo Paulas Greengrassas, kuris buvo atsakingas už antrosios ir trečiosios dalių sukūrimą. Jeigu ne režisieriaus sugrįžimas, tai mums ir vėl tektų tenkintis kitu aktoriumi, o ne Mattu Damonu. Būtent tokios buvo aktoriaus sugrįžimo į šią pelningą frančizę sąlygos. Filme be Matto Damono vaidina Julia Stiles, Alicia Vikander, Vincentas Casselis, Tommy Lee Jonesas ir kt. aktoriai.

Paskutinis šios frančizės filmas „Bornas. Palikimas“ (angl. „Bourne: Legacy“) pasirodė 2012 metais. Tada pagrindinį vaidmenį atliko Jeremy‘is Renneris. Juosta nesusilaukė tokio sėkmės kaip trilogija ir visame pasaulyje užsidirbo vos 260 mln. dolerių.

„Džeisono Borno“ premjera numatyta šių metų liepos 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Virginijus / 2016 balandžio 21

    SUPER!!!