Naujasis „Warcraft“ anonsas pristato lengvesnę filmo pusę

Filmas „Warcraft“, sukurtas pagal to paties pavadinimo populiarų kompiuterinį žaidimą, yra vienas ambicingiausių kino projektų pastaraisiais metais. Prieš du metus nufilmuotas ir iki šiol kompiuterinius efektus kuriantis filmas šią savaitę pristatė naujausią savo anonsą, dar kartą patvirtinantį projekto ambicingumą.

Jeigu pirmieji du filmo anonsai žadėjo itin rimtą jo toną, šįkart nuotaika yra kiek laisvesnė, pademonstruojantį ir veikėjų dialogus, ir gyvesnes veiksmo scenas. Anonse taip pat galima atrasti vaizdų, primenančių patį kompiuterinį žaidimą, kuomet masinės atakos išties atrodo kaip strateginio žaidimo pavyzdžiai.

„Warcraft“ pasakos istoriją apie žmonių ir orkų konflikto pradžią, kuriai yra skiriamas didžiausias dėmesys populiariame kompiuteriniame žaidime, pirmą kartą išleistame dar 1994 metais. Žaidimo ekranizacija yra planuojama jau nuo 2006-ųjų.

Filme pasirodys aktoriai Travisas Fimmelis, Paula Patton, Dominicas Cooperis, Benas Fosteris ir kiti. Juostos režisierius – „Mėnulio“ (angl. „Moon“) kūrėjas Duncanas Jonesas.

Daugiau nei 100 mln. dolerių kainavęs „Warcraft“ kino teatruose pasirodys šių metų birželio 10 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles