Pasirodė antrasis „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ anonsas

Kino studija „Disney“ internete galiausiai paviešino antrąjį filmo „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) anonsą. Šįkart anonsas gerokai aiškesnis už pirmąjį ir jame matyti gerokai daugiau medžiagos iš filmo.

Tiesa, nepaisant to, jog išvystame gerokai daugiau medžiagos, ir vėl beveik visą anonsą girdime tik užkadrinį balsą. Ir tik pabaigoje pamatome visų per kelis dešimtmečius pamiltus veikėjus – Haną Solą ir Čiujį. Na, o visą likusį laiką galime stebėti dar vieną kadrų kratinį, kuris šįkart turi daugiau loginės sekos, nei anksčiau matytame anonse. Aišku, režisierius J.J. Abramsas išlaiko savo stilių ir net paviešindamas anonsą realiai nieko neatskleidžia. Priešingai – užmena DAR daugiau mįslių. Anonso buvo galima tikėtis šiandien, nes būtent šiandien yra „Žvaigždžių karų“ paminėjimo diena Kalifornijos valstijoje, kurioje naujausio filmo pristatymo metu režisierius ir parodė naują filmuotą medžiagą. Galima drąsiai teigti, kad interneto laidai užkaito.

Filmas pasakos istoriją praėjus trisdešimčiai metų po „Žvaigždžių karų VI: Džedajaus sugrįžimo“ (angl. „Star Wars VI: Return of the Jedi“) ir pratęs George‘o Lucaso sukurtą tarpgalaktinę sagą. Filme pagrindinius vaidmenis atliks Harrisonas Fordas, Markas Hamillas, Carrie Fisher, o prie jų prisijungs jaunosios kartos aktoriai Oscaras Isaacas, Domhnallas Gleesonas, Gwendoline Christie, Maisie Richardson-Sellers, Admas Driveris ir kt.

„Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles