„Mergina traukinyje“ anonsas žada dar vieną tamsų trilerį

Trilerius su moterimis pamilęs Holivudas atrado naują savo auką. „Universal“ studija šiandien pristatė pirmąjį juostos „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on the Train“) anonsą ir greitai susilaukė palyginimų su prieš porą metų pasaulį sužavėjusiu trileriu „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“).

Panašumų yra ne tiek ir mažai. Siužeto centre atsiduria mergina, teigianti, kad gali įrodyti, kad kažkas baisaus atsitiko šeimoje, kurią ji mato kasdien traukiniu važiuodama į miestą. Jos teiginiai policijos yra priimami nepalankiai, kadangi moteris yra alkoholikė ir pavydi naujosios savo buvusio vyro žmonos.

Anonse yra atskleidžiamas tamsus filmo tonas, pilnas ašarų ir nelaimingų žmonių. Jis išryškina ir tai, jog filme yra daug asmeninių intrigų ir žiaurumo, dėl ko jis veikiausiai bus dar rimtesnis nei „Dingusi“.

Kaip ir Davido Fincherio režisuotas filmas, taip ir šis yra sukurtas pagal bestselerį. 2015 metais pasirodęs Paulos Hawkins parašytas to paties pavadinimo romanas vien JAV pardavė daugiau nei 3 mln. kopijų.

Filme, kurį režisuoja „Tarnaitės“ (angl. „The Help“) režisierius Tate‘as Tayloras, pagrindinius vaidmenis įkūnys aktoriai Emily Blunt, Justinas Theroux, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Luke‘as Evansas, Allison Janney ir kiti.

„Mergina traukinyje“ kino teatruose pasirodys spalio 7 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles