Paskutiniai „Sostų karų“ sezonai gali būti trumpesni

Paskutiniai „Sostų karų“ sezonai gali būti trumpesni

Dar nepaskelbti, tačiau jau aptariami, finaliniai „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezonai gali būti trumpesni nei standartiniai dešimties serijų sezonai. Sklinda gandai, kad septintasis sezonas gali trukti vos septynias serijas, o finalinis aštuntasis sezonas vos šešias. Apie tai praneša portalo „The Hollywood Reporter“ šaltiniai, kurie teigia, jog serialo kūrėjai Davidas Benioffas ir D.B. Weissas svarsto galimybę patrumpinti finalinių sezonų serijų skaičių.

„Bet kokios kalbos apie „Sostų karų“ pabaigą ir finalinių serialo sezonų serijų skaičių turi šešėlinį pavidalą. Kaip būna su šiuo „HBO“ serialu, Denas ir Deividas pradės kalbėti apie detales tik tada, kai bus užsakyta septintojo sezono produkcija“, – oficialiame 2016 m. balandžio 14 d. pranešime pranešė kanalo „HBO“ vadovybė.

Planai finalinį trylikos serijų sezoną padalyti į du itin primena tą situaciją, kokią padarė kanalas „AMC“ su savo hitu „Reklamos vilkai“ (angl. „Man Men“). Kol kas, žinoma, nepriimti dar jokie sprendimai, tačiau „Sostų karų“ kūrėjai svarsto apie tai, kaip būtų galima užbaigti populiariojo serialo istoriją.

Apie viską sužinosime jau netrukus, kai televizijoje startuos šeštasis „Sostų karų“ sezonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles