Emilia Clarke taria griežtą „ne“ „Terminatoriaus“ tęsiniams

Emilia Clarke taria griežtą „ne“ „Terminatoriaus“ tęsiniams

Panašu, kad paskutiniu „Terminatoriumi: Genisys“ (angl. „Terminator Genisys“) nebuvo sužavėti, ne tik serijos gerbėjai, tačiau ir patys paskutinio filmo pagrindiniai aktoriai. Sarah’os Connor įkūnytoja Emilia Clarke taria griežtą „ne“ serijos tęsiniams ir į juos nebesugrįš.

„Ne, aš tikrai negrįšiu į šią seriją“, – tarė Emilia Clarke, kai žurnalistai paklausė apie šios grįžimą į „Terminatoriaus“ tęsinius. „Ką aš galiu pridėti.. Em… Uh-uh.. Net nežinau, šiuo metu mano gyvenime vyrauja toks laikotarpis, kai turėsiu suvaidinti itin skirtingus personažus, tai kolkas niekaip nepavyks“. Vienas iš tokių projektų yra studijos „Warner Bros. Pictures“ kūrinys „Me Before You“, kurį pati aktorė vadina jos visų laikų svajonių filmu.

„Aš perskaičiau tą knygą ir ji tikrai yra viena mieliausių, ką aš esu gyvenime skaičiusi“, – pasakė Emilia Clarke. „Tuo metu, kol skaičiau knygą, aš vaidinau „Terminatoriuje“ ir rankose laikiau rimtus ginklus, tai įsivaizduokit, kad mano širdis verkė kaip mažos mergaitės. Jaučiau, kad autorė Jojo Moyes savo kūrinyje aprašė dalelę manęs pačios ir tiesiog žinojau, kad turiu suvaidinti šį personažą“. Kino teatrus juosta pasieks jau šių metų birželio trečiąją.

Tuo tarpu paklausta apie „Sostų karus“ (angl. „Game of Thrones“), Emilia sulygino du personažus: „Khaleesi niekada nesijuokia. Ji niekuomet nesišypso ir yra labai rimta. Ji pati supranta, kokia svarbi yra jos užduotis ir į savo pareigas žiūri itin rimtai. Tuo tarpu Jojo Moyes sukurtas personažas yra visiška priešingybė – miela, maža mergaitė, iš kurios veido šypsena nedingsta. Tai tiesiog paprasta meilės istorija“.

Primename, kad jau šį sekmadienį Amerikoje į televizijos ekranus sugrįžta naujausias „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles