„Bėgančio skustuvo ašmenimis“ gerbėjai sulaukė itin džiugios žinios

„Bėgančio skustuvo ašmenimis“ gerbėjai sulaukė itin džiugios žinios

Kino studija „Alcon Entertainment“, pasirodo, kino gerbėjus gali nudžiuginti ne tik itin patraukliu aktorių sąstatu savo naujausiam tęsiniui „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“). Skelbiama, kad studija itin greitai pasibaigė paruošiamuosius filmavimo darbus bei paankstino tęsinio premjerą iš 2018 metų, į 2017-ų metų spalio mėnesį.

Kodėl buvo pasirinkta paankstinti filmo premjerą – nepranešama, tačiau tai yra puiki žinia išsiilgusiems Riko Dekarto nuotykių. Pranešama, kad juostos kūrėjai yra itin susidomėję atkeliausiančiu apdovanojimų sezonu ir tai gali turėti įtakos ankstesnei juostos premjerai. Ir visgi, tomis dienomis startuos neįvardijami studijų „Marvel“ ir „Warner Bros.“ projektai, tad susidomėjimas pačiu filmu vistiek gali kristi.

Filmo režisieriumi tapo puikiai kritikų ir žiūrovų vertinamų filmų „Sicario. Narkotikų karas“ (angl. Sicario“) ir „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“) kino kūrėjas Denisas Villeneuve‘as. Originalios juostos režisierius Ridley‘is Scottas atliks prodiuserio funkcijas. Apie ką bus filmas kino kūrėjai nepraneša. Žinoma tik tiek, jog būsimos juostos veiksmas vyks praėjus keliems dešimtmečiams nuo pirmosios dalies įvykių.

Harrisonas Fordas ir vėl suvaidins galvų medžiotoją Riką Dekartą, o jo partneriais taps Robin Wright ir Ryanas Goslingas. Juostos filmavimas prasidės šių metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles