Paaiškėjo daugiau detalių apie būsimus „Kingsman“ filmus

Paaiškėjo daugiau detalių apie būsimus „Kingsman“ filmus

Jau pasirodė dvi filmų serijos „Kingsman“ dalys. Tiek „Slaptojoje tarnyboje“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“), tiek „Aukso rate“ (angl. Kingsman: „The Golden Circle“) buvo pasakojama apie Tarono Egertono vaidinamo Egsio bei Colino Firtho vaidinamo agento Hario Harto draugystę. Trečioji istorijos dalis bus pradėta filmuoti jau kitų metų sausį. Filmų režisierius  Matthew Vaughnas yra sakęs, jog trečiasis „Kingsman“ filmas bus paskutinė Egsio ir Hario Harto kelionės dalis. Tačiau nusiminti neverta, nes režisierius turi daugiau planų „Kingsman“ visatai.

Jau oficialiai patvirtinta, kad bus kuriamas 8 valandų trukmės TV serialas. Režisierius taip pat turi idėjų naujam filmui apie šiuolaikinės „Kingsman“ organizacijos priešistorę. Tai greičiausiai bus kita filmų serijos dalis, einanti jau po trečiosios. Filmui jau sugalvotas ir pavadinimas „Kingsman: didysis žaidimas“ (angl. „Kingsman: The Great Game“). Juostos veiksmas vyktų dvidešimtojo amžiaus pradžioje. Kaip rašo „thathashtagshow.com“, „Kingsman 3“ greičiausiai padės pamatus šiam filmui. Šiame filme gali būtų pristatyti veikėjai, kurių jausnesnes versijas ir išvysime „Kingsman: didysis žaidimas“ dalyje.

Su būsimais filmais vis dažniau siejamas ir naujas veikėjas, vardu Konradas. Konradas – įžūlus britų kunigaikščio sūnus, ieškantis, kaip Pirmojo Pasaulinio karo metais padėti savo šaliai. Organizacija „Kingsman“ jam tokią progą ir suteikia. Taip pat žinoma,  jog studija trečiajam filmui ieško ir vyresnio amžiaus aktoriaus. Kandidatų sąrašo viršuje Ralph‘as Fiennes‘as, geriausiai žinomas dėl Voldemorto vaidmens „Hario Poterio“ filmuose. Tikėtina, jog Konradas „Kingsman 3“ bus pristatytas kaip senosios origanizacijos kartos agentas, o „Kingsman: didysis žaidimas“ dalyje šį veikėją išvysime tik pradedantį savo nuotykius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles