Benas Schwartzas įgarsins Soniką pilnametražiame filme

Benas Schwartzas įgarsins Soniką pilnametražiame filme

Kartais skaitant naujienas pamatai kažką, kas priverčia pasitikrinti ar netyčia nepataikei į „Clickhole“ ar „The Onion“ puslapį – panašiai atrodė po „Emoji filmo“ paskelbimo, tada sekė „Detektyvo Pikachu“ filmas su…Ryanu Reynoldsu (jau laukiu trečiosios „Deadpool“ dalies, kur aktorius iš savęs tyčiosis dėl dar vieno absurdiško vaidmens), o dabar artėjame ir prie „Ežiuko Soniko“ (angl. „Sonic the Hedgehog“) filmo.

Turbūt nieko tokio, kai mėgstami veikėjai perkeliami į pilno metro darbus – „DC“ puikiai tvarkosi su savo animuota visata, tačiau „Paramount Pictures“ pasirinko kitą kelią – kam daryti animacinį filmą, jei galima gerai pažįstamus veikėjus apjungti su tikru pasauliu? Ką tik pasirodęs Marco Forsterio „Jonukas“ (angl. „Christopher Robin“) su Ewanu McGregoru netapo visišku pajuokų objektu, tačiau dėl to galime padėkoti scenaristams, pasirinkusiems šviežiai nagrinėti Mikės Pūkuotuko istoriją iš suaugusio Jonuko pusės. Ar taip bus su Soniku? Pažiūrėsime, tačiau turbūt mažai kas tikisi tikro filmo, o ne dar vieno pasipelnymo iš nostalgiją keliančio veikėjo, pastaruosius kelis metus socialinėje spaudoje šmėžavusio memo pavidalu.

Skelbiama, jog pagrindinį veikėją įgarsins Benas Schwarzas, gerai pažįstamas serialo „Parkai ir rekreacija“ (angl. „Parks and Recreation“) fanams, o režisieriaus pareigas atliks Jeffas Fowleris, dirbęs prie „Makso ir maksimonstrų“ (angl. „Where the Wild Things Are“) vizualių efektų.

„Filmas“ pasirodys 2019-aisiais, o pranešimą užbaikime priminimu, jog Daktarą Egmaną, dar žinomą Robotniko vardu, vaidins Jimas Carrey. Smagiausia, jog prieš kelias dienas kino studija paskelbė, jog J. Carrey vaidmenį atliks naudodamas kostiumą, o ne CGI . Vien tai mane privers nueiti į kiną. Na arba nors pažiūrėti anonsą. O jus?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles