Prie filmo „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ aktorių komandos prisijungė „Reido“ filmų kaskadininkai

Septintoji žymiosios „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) dalis „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) vis dar yra apgaubta storu paslapties šydu, todėl bet koks į viešumą nutekėjęs faktas yra traktuojamas kaip tikra dovana. Šįkart net tokia naujiena kaip filmo kaskadininkai susilaukė daugybės aptarinėjimų. Kaip pirmadienį paskelbė kino naujienų tinklapis „Twitch“, naujojo „Žvaigždžių karų“ filmo filmavime dalyvavo ir pagrindiniai veiksmo filmo „Reidas“ (angl. „The Raid“) aktoriai.

Vyriausiasis „Twitch“ redaktorius Toddas Brownas yra ir abiejų „Reido“ dalių prodiuseris, todėl tikėtina, jog ši naujiena nėra paprastas gandas. Kaip pranešama, aktoriai Iko Uwaisas („Reido“ filmuose atlikęs pagrindinį vaidmenį), Yayanas Ruhianas ir Cecepas Arifas Rahmanas atliks kažkokius vaidmenis naujajame J.J. Abramso filme. Natūralu, kad jokio oficialaus „Disney“ ar pačių aktorių atstovų pranešimo šiuo klausimu nėra, todėl galima tik spėlioti, ar trejetas filme atstovaus gėrio, ar blogio pusę, ir ar jų vaidmenys turės įtakos bendram siužetui.

„Žvaigždžių karų“ septintosios dalies filmavimas baigėsi praėjusių metų pabaigoje ir iki premjeros likus dar metams laiko galima tikėtis, jog tokių smulkių filmo detalių dar sužinosime. Sprendžiant iš šios naujienos galima spėti, jog J.J. Abramsas vis labiau siekia atitolti nuo nevykusių naujųjų „Žvaigždžių karų“ dalių, kuriose George‘o Lucaso režisuotos veiksmo scenos buvo nuobodžios net didžiausiems franšizės fanams. „Reido“ filmai kino mėgėjų ir ekspertų yra pripažįstami kaip vieni geriausių veiksmo bei muštynių filmų pastaraisiais metais ir šių aktorių įtraukimas į filmavimą gali bent kiek pagyvinti patį filmą.

Primename, kad „Reido“ filmai – tai režisieriaus Garetho Edwardso sukurti du veiksmo filmai, pasakojantys apie į nelaisvę Indonezijoje pakliūnančius specialiųjų karinių pajėgų atstovus ir jų bandymus išsilaisvinti iš pagrobėjų gniaužtų. Filmai susilaukė tarptautinės sėkmės ir yra giriami tiek kritikų, tiek žiūrovų. Dažnai yra giriama ir filmo aktorių komanda, dėl ko ši naujiena ir yra tokia smagi.

Primename, kad filmo „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ pasaulinė premjera yra numatoma gruodžio 18 dieną. Tikėtina, kad ilgainiui bus sukurta ir trečioji „Reido“ dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles