Kevinas Spacey‘is atleistas iš serialo „Kortų namelis“

Kevinas Spacey‘is atleistas iš serialo „Kortų namelis“

„Netflix“ nutraukia bendradarbiavimą su aktoriumi Kevinu Spacey. Kompanija šią žinią paskelbė penktadienį, pranešdama, kad dviejų Oskarų laureatas daugiau nepasirodys jų kuriamame seriale ‚Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“), o jau nufilmuotas biografinis filmas apie Gore‘ą Vidalį platformoje nepasirodys.

Tai buvo pranešta iškart po to, kai „Kortų namelį“ prodiusuojanti kompanija „Media Rights Capital“ paskelbė, jog dėl savo elgesio serialo kūrimo metu aktorius bent laikinai jame nesifilmuos.

Kol kas neaišku, ar „Kortų namelis“, kurio šeštojo sezono filmavimas prasidėjo pastarosiomis savaitėmis, išvis tęsis. Anot „Variety“, „Netflix“ šiuo metu vertina aplinkybes ir serialo likimas yra neaiškus. Tikėtina, kad siekdama išsaugoti vieną garsiausių savo serialų kompanija kurs naują, su pagrindiniu serialu iš dalies susijusį ir nuo Kevino Spacey bei jo įkūnijamo Francio Underwoodo atsiribojantį projektą.

K. Spacey‘is buvo atleistas po praėjusią savaitę pasirodžiusio „Buzzfeed“ pranešimo, kad 1986 metais jis priekabiavo prie aktoriaus Anthony Rappo, kuriam anuomet buvo 14 metų. Ilgainiui aktorius taip pat buvo apkaltintas priekabiavimu prie jaunų aktorių, kuomet jis vadovavo Londono „Old Vic“ teatrui nuo 2004 iki 2015 metų. Tuo tarpu „Netflix“ atleido K. Spacey kuomet „CNN“ pasirodė pranešimas, jog aktorius netinkamai elgėsi ir su „Kortų namelio“ kūrybine komanda.

Pats aktorius pranešė šiuo metu siekiantis profesionalios pagalbos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles