Tiesioginė „TED2017“ konferencija kine – nauja patirtis ir tikri išgyvenimai

Balandžio pabaigoje kino teatrai „Forum Cinemas“ sukurs išskirtinę galimybę kino žiūrovams. Vos kartą per metus vykstantys specialūs renginiai-konferencijos „TED Talks“ bus išskirtinai transliuojami gyvai ir Lietuvoje. Balandžio 25, 26 ir 30 dienomis visi bus kviečiami į kino sales stebėti, kaip Toronte, Kanadoje vykstančioje konferencijoje pasisako garsiausi savo sričių atstovai ir ekspertai.

„Tikrai ne kasdien turime galimybę stebėti žinomiausius žmones ir šviesiausius pasaulio protus, kalbančius apie itin opias temas. Džiaugiamės, kad Lietuva bus tarp tų 18 valstybių, kuriose bus rodoma „TED Cinema Experience“ transliacija. Tai pripažinimas ne tik mums, bet ir mūsų auditorijai. Kartu tai ir įrodymas, kad mūsų kino žiūrovai yra išsilavinę, o tokie renginiai jiems yra taip pat reikalingi“, – teigia kino centrų „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Net per tris dienas išdėlioti pasisakymai žiūrovus pakvies susipažinti su keliomis dešimtimis kalbėtojų iš viso pasaulio. Didžiuosiuose ekranuose pasirodys kibernetinės erdvės analitikė Laura Galante, didmeistris ir pasaulio šachmatų čempionas Garis Kasparovas, knygos „4 valandų darbo savaitė“ ir kitų leidinių autorius Timas Ferrissas, teniso meistrė ir čempionė Serena Williams, gydytojas ir knygų autorius Atulas Gawande ir dar daug kitų kalbėtojų. Na, o prieš pat renginį visus žiūrovus pasveikins ir trumpai su pačiu „TED Talks“ supažindins „TEDxVilnius“ atstovai, kurie taip pat papasakos ir apie sąvają veiklą.

Balandžio 25-ąją specialiuose tiesioginiuose seansuose bus galima stebėti „Atidarymo vakaro renginį“. Daugiau nei dvi valandas truksiančiame renginyje savo mintimis ir dalysis: dizainerė ir filmų kūrėja Anab Jain, kibernetinės erdvės analitikė Laura Galante, menininkas Titus Kaphar, pasaulio šachmatų čempionas ir analitikas Garry‘is Kasparovas, autorius Timas Ferrissas, Rabinas Lordas Jonathanas Sacksas ir JAV roko grupė „OK Go“.

Balandžio 26 dieną bus paskelbtas 1 milijono JAV dolerių prizo laimėtojas „TED prizo renginyje“. Jame bus apdovanotas kovotojas už sveikatos apsaugą Rajas Panjabis. Jis papasakos apie savo planus išleisti laimėtą milijoną naujam, kūrybingam ir drąsiam projektui, padėsiančiam išjudinti pasaulio kaitą. Prie jo taip pat prisijungs teniso meistrė Serena Williams, daktaras ir knygų autorius Atulas Gawande, genialioji duomenų apdorojimo ekspertė Anna Rosling Rönnlund, judesio ir šokių ekspertai Jonas Boogzas + Lil Buck.

Balandžio 30 dieną įvyks „TED kino patirties geriausieji pasirodymai“. Šios dienos programa ir kalbėtojai bus skelbiami vėliau.

Specialieji tiesioginiai seansai vyks kino centro „Forum Cinemas Vingis“ salėse. Konferencijos bus transliojamos anglų kalba, be lietuviškų subtitrų. Bilietai:

Balandžio 25 dieną: Atidarymo vakaras – spausti čia

Balandžio 26 dieną: TED prizo renginys – spausti čia

Balandžio 30 dieną: Geriausios TED kalbos – spausti čia

PAPILDOMAS SEANSAS: Gegužės 1 d.: Geriausios TED kalbos Kaune – spausti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles