Dokumentinis filmas apie prezidentą B. Obamą greitai pasieks žiūrovus

Dokumentinis filmas apie prezidentą B. Obamą greitai pasieks žiūrovus

Kompanija „Magnolia Pictures” įgijo teisę platinti HBO dokumentinį filmą „Paskutinieji metai” (angl. “The Final Year”), kuriame istorija suksis aplink paskutiniuosius Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento metus Baltuosiuose rūmuose, o didžiausias dėmesys bus skiriamas jo vykdytai užsienio politikai.

Filmą režisavo Greg’as Barker’is, o prodiuserių tendemą sudarė Julie Goldman ir John’as Battsek’as. Filmo premjera įvyko praėjusį mėnesį vykusiame Tarptautiniame Toronto filmų festivalyje, o sekantis šio filmo pristatymas numatomas lapkričio 9-ą dieną Niujorko dokumentinių filmų festivalyje. Po viso to, juosta platesnę žiūrovų auditoriją kino teatruose turėtų pasiekti 2018 m. sausio 19 d. Simboliška, jog paskutiniuosius B. Obamos metus žiūrovai  kino ekranuose galės įvertinti beveik tuo pačiu metu, kuomet jau bus galima vertinti naujojo JAV prezidento D. Trump’o pirmuosius metus (šio prezidento inauguracija vyko sausio 20 d.).

Filmas leis pažvelgti ne tik į B. Obamos darbą už uždarų durų, bet ir į jo komandą  – Jungtinių Valstijų valstybės sekretorių John’ą Kerry, Jungtinių Valstijų ambasadorę Samanth’ą Power ir kitus žinomus politinius veikėjus.

Dokumentinių filmų panašia tematika netrūksta, tačiau šis žada leisti į įvykius pažvelgti kitu kampu – iš žmogiškesnės ir intymesnės perspektyvos. HBO platformoje filmas turėtų būti pasiekiamas 2018 m. antrojoje pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles