Biografinis Pono Rogerso filmas su Tomu Hanksu gavo oficialų pavadinimą

Biografinis Pono Rogerso filmas su Tomu Hanksu gavo oficialų pavadinimą

„Sony Pictures“ atskleidė oficialų filmo, kuriame vaidins Tomas Hanksas, pavadinimą. Filme jis atliks Fredo Rogerso vaidmenį, kuris yra gerai žinomas kaip populiaraus bei didelę įtaką vaikams turinčio šou „Pono Rodžerso rajonas“ (angl. „Mister Rogers‘ Neighborhood“) vedėjas. Prieš tai paskelbtas filmo pavadinimas buvo „Tu esi mano draugas“ (angl. „You Are My Friend“), bet tolimesniuose darbuose studija nusprendė jį pakeisti. O dabar, kaip studija ir atskleidė, filmo pavadinimas bus „Nuostabi diena rajone“ (angl. „A Beautiful Day in the Neighborhood“).

Pasirinktas pavadinimas skamba neblogai bei atspindi dainos žodžius iš pačios „Pono Rodžerso rajono“ įžanginės dainos. Šiuo metu „Sony“ daugiau filmo pavadinimo nėra atskleidę jokių detalių. Spalio mėnesį studija paviešino tik Tomo Hankso nuotrauką, kur jis jau yra persirengęs į vaidinamą veikėją, o nuotrauką interneto kolektyvas sutiko  išskleistomis rankomis. Rodžersas buvo pamėgtas veikėjas ir jis atliko didelį vaidmenį daugelio vaikystėje. Atrodo, kad tik toks mėgstamas žmogus kaip Tomas Hanksas galėtų atlikti tokį jautrų ir daugeliui daug reiškiantį vaidmenį.

Šio biografinio filmo išleidimo data taip pat yra parinkta neatsitiktinai ir turėtų susilaukti didesnio pasisekimo dėl neseniai išėjusio dokumentinio filmo apie tą patį Fredą Rogersą „Ar būsi mano kaimynas?“ (angl. „Won‘t You Be My Neighbor?“). Filmui jau yra prognozuojamas Oskaras už geriausią metų dokumentinį filmą ir kritikai jam negaili gerų žodžių. Šio filmo aktorių komandoje taip pat pamatysime Chrisą Cooperį, vaidinantį Tomo Junondso tėvą. Filmą režisuoja Marcas Turtletaubas, Youree‘is Henley‘is ir Peteris Sarafis, o kino teatruose galėsime išvysti 2019 metų spalio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles