Naujame filme išvysime blogiuką Luką Skaivokerį?

Nors galutinis nekantriai laukiamo filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) anonsas jau pasirodė, kol kas iki šiol nežinoma, kaip iš tikrųjų ekrane atrodys Markas Hamillas, kuris vėl įkūnys Luką Skaivokerį. Turbūt tam yra priežastis, tačiau didžiausi šios epopėjos fanai jau paskleidė savo teoriją apie tai, kad gerasis, patrauklusis džedajus sulaukęs vyresnio amžiaus palinko į Tamsiąją pusę. Dar daugiau alyvos į ugnį įpylė 2005 m. rodytas M. Hamilo pokalbis su Kevinu Smithu, Jasonu Lee, Stanu Lee ir būsimu „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ režisieriumi J. J. Bramsu. Per laidą M. Hamillas paklausė J. J. Bramsą, kaip šis pateikė George‘ui Lucasui mintį apie blogąjį Skaivokerį.

„Kaip aktoriui, būtų labai smagu tai vaidinti. Pamaniau, kad tai kaip tik tas kelias, kuriuo buvo einama nuo tada, kai pabaigėm [„Imperija kontratakuoja“ / „Empire Strikes Back“]… Aš grįšiu, bet mano taikiklyje atsidurs Hanas Solo, ir aš turėsiu jį nužudyti arba nužudyti princesę, ar nužudyti dar ką nors svarbaus. Tai banalus ir sentimentalus filmas, toks, kokie būdavo Antrojo pasaulinio karo laikų filmai“, kalbėjo aktorius.

Nors tai gali būti ir visiškas atsitiktinumas, tai sutampa su gandais, kurie sklando tarp kai kurių filmo gerbėjų – Skaivokeris yra užsislaptinęs blogiukas, galbūt net aktoriaus Adamo Driverio minimas Kylo Renas, ir todėl jis iki šiol nerodomas. Nors viskas paremta netiesioginiais įrodymais, tai nebūtų pirmas kartas, kai Skaivokeriai pereina į blogio pusę. Leidyklos „Dark Horse Comics“ leidžiama „Tamsiosios imperijos“ (angl. „Dark Empire“) komiksų serijoje taip pat galima pamatyti Luką Skaivokerį pasukantį savo tėvo pėdomis.

Kaip ten bebūtų, viskas, ką su M. Hamillu matėme naujosios juostos išankstinėje vaizdo medžiagoje, yra tik šalia R2-D2 klūpanti apsiaustą vilkinti figūra, kuri galėtų būti būtent M. Hamillas. Be to, viename pirmųjų anonsų girdėjome jį sakantį tokius žodžius: „Mano šeimoje Galia yra stipri. Ją turi mano tėvas, ją turiu aš, ją turi mano sesuo. Tu taip pat turi šią jėgą“ – o tai yra ištrauka iš „Džedajaus sugrįžime“ (angl. „Return of the Jedi“) skambėjusio dialogo.

Viskas jau netrukus paaiškės, kai kino teatrus gruodžio 18 d. pasieks „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ – jau septintasis filmas populiariosios kosminės epopėjos filmas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles