Visi gandai apie galimus naujus Betmeno ir Supermeno aktorius

Visi gandai apie galimus naujus Betmeno ir Supermeno aktorius

Nuo tada, kai iš „DC“ filmų pasitraukė Christopheris Nolanas, jų kūriniai nesulaukė labai didelės sėkmės. Po paskutinio C. Nolano filmo „DC“  išleido 5 juostas, kurios visos yra bendroje visatoje. Tik viena iš jų, „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“), sulaukė kritikų pripažinimo. Praeitais metais pasirodžiusi „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) tapo finansiniu nusivylimu, nepaisant to, kad tai buvo vienas brangiausių visų laikų filmų. Po šio filmo nesėkmės „DC“ laukia dideli pokyčiai.

Jau kurį laiką sklinda gandai, kad ieškoma jaunesnio aktoriaus Betmenui, kurį vaidina Benas Affleckas, o šiandien paaiškėjo, kad traukiasi ir Supermeną įkūnijantis Henry’is Cavillas. Ilgai netruko, o jau pradėjo sklisti gandai apie aktorius, kurie galėtų perimti šiuos ikoniškus vaidmenis. Betmeno vardas buvo minėtas kartu su tokiais aktoriais kaip Kitas Harringtonas, Jake’as Gylenhallas ar Jonas Hammas.  Šie aktoriai visi turi talento įkūnyti superherojų, tačiau Supermeno aktorių sąrašas dar labiau intriguojantis. Johnas Krasinskis ir Michaelas B. Jordanas abu jau buvo minėti kaip galimi variantai nepraėjus nė 24 valandoms po Henry’io Cavillo pasitraukimo.

„DC“ komiksų filmų ateitis nėra aiški ir tai gali simbolizuoti naują pradžią. Tačiau tai nereškia komiksų filmų pabaigos šiai kompanijai bent jau kol kas – netrukus pasirodys  „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“) ir „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“), o „Blyksnis“ (angl. „The Flash“) ir antroji „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) dalis jau pradėti kurti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles