Pasirodė pirmieji kadrai iš mokslinės fantastikos filmo „Ad Astra“ su Bradu Pittu

Pasirodė pirmieji kadrai iš mokslinės fantastikos filmo „Ad Astra“ su Bradu Pittu

Kol kas apie „Ad Astra“ girdėjome nedaug, bet tai vienas tų filmų, dėl kurių verta suklusti, o metų pabaigoje nuo jo išsisukti nepavyks. Epinę mokslinės fantastikos juostą režisuoja James’as Gray’us, prieš keletą metų sulaukęs daug dėmesio su filmu „Prarastasis miestas Z“ (angl. „The Lost City of Z“), o pagrindinį vaidmenį atliks Bradas Pittas.

Prieš metus režisierius filmo istoriją lygino su „Tamsos širdimi“ (angl. „Heart of Darkness“), pagal kurią sukurtas Francio Fordo Coppolos „Šių dienos apokalipsė“ (angl. „Apocalypse Now“). „Ad Astra“ išvysime per Saulės sistemą keliaujantį Brado Pitto personažą, bandantį išsiaiškinti, kodėl nepavyko jo tėvo (akt. Donald Sutherland) nežemiškos gyvybės paieškos misija į Neptūną. Filmo kūrėjai teigia, kad tai bus realistiškiausiai perteiktas kosminės kelionės vaizdas, kuriuo bandoma parodyti kosmoso pavojus.

Prie filmo prisijungė ir Holivudo veteranas Tommy Lee Jones’as, Ruth Negga, Johnas Finnas bei komikas Jamie’is Kennedy’is. Filmavimo darbai prasidėjo dar pernai, o kinuose „Ad Astra“ išvysime 2019-ųjų sausio 11 d.

Ad Astra / Brad Pitt
Ad Astra / Brad Pitt

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles