Keršytojai 4: Kapitono Amerikos ir Juodosios našlės vaidmenys bus ypač svarbūs

Keršytojai 4: Kapitono Amerikos ir Juodosios našlės vaidmenys bus ypač svarbūs

Spėjama, jog būsimo filmo „Keršytojai 4“ (angl. „Avengers 4“) laukia didžuilė sėkmė. Neseniai rodytas „Keršytojai: begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) jau dabar yra pelningiauias „Marvel“ kino visatos filmas.  Gerbėjai visame pasaulyje laukia istorijos tęsinio. Būsimos juostos  scenarijaus autoriai Stephenas McFeely’us ir Christopheris Markusas atskleidė, jog Juodosios našlės (angl. Black Widow) ir Kapitono Amerikos (angl. Captain America) vaidmenys bus ypač svarbūs.

Manoma, jog būtent šie veikėjai bus ryškiausi naujajame filme. Taip pat žinome, jog Geležinio žmogaus – Tonio Starko (angl. „Iron man“) istorija bus ypač emocionali. Jau vien iš trečiojo filmo pabaigos žinome, kurie Keršytojai bus svarbiausi, tačiau nesusimąstėme, jog beveik visi jie  iš originalaus – pirmojo Keršytojų filmo. Scenarijaus autoriai duoda suprasti, jog toks sprendimas yra simbolinis ir neatsitiktinis. Scenaristai sako: „Niekada nerašome, nežinodami kokia istorijos pabaiga“.

Tęsinyje pasirodys ir naujoji veikėja – Nuostabioji kapitonė (angl. „Captain Marvel“). Tačiau kokie tie didesni ir svarbesni vaidmenys, belieka tik spėlioti. Šiuo metu dažniausiai girdimas spėjimas, jog dueto užduotis bus grąžinti Tonį Starką į Žemę. 2016-aisiais skelbtas filmo pavadinimas „Keršytojai: begalybės karas 2“ (angl. „Avengers: Infinity War Part II“) vėliau buvo atšauktas. Filmas bus pastatytas ne kaip istorijos tęsinys, o bus panašesnis į atskirą filmą.

Filmavimas prasidėjo 2017-ųjų vasarą ir juosta jau montuojama. Planuojama, jog naujoji Keršytojų dalis pasirodys 2019-ųjų gegužės mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles