Denis Villeneuve‘as patvirtino: „Kopa“ bus skeliama į dvi dalis

Denis Villeneuve‘as patvirtino: „Kopa“ bus skeliama į dvi dalis

Po pernai pasirodžiusio mokslinės fantastikos filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“) kanadietis Denis Villeneuve‘as vėl imasi projekto, kuris prieš tai jau sukosi kino ekranuose. Jau seniai ne paslaptis, kad dabar savo dėmesį D. Villeneuve‘as skiria Franko Herberto mokslinės fantastikos romanui „Kopa“ (angl. „Dune“), kurią į ekranus 1984 m. ne itin sėkmingai perkėlė Davidas Lynchas, perėmęs projektą iš čiliečio Alejandro Jodorwsky‘io, savo viziją brandinusio ilgą laiką, bet taip ir neįgyvendinusio.

Viešėdamas Kanų kino festivalyje, kur ėjo garbingas žiuri nario pareigas, D. Villeneuve‘as davė interviu frankofoniškam Šiaurės Amerikos interneto portalui La Presse, kuriame patvirtino anksčiau gandų forma pasirodžiusią informaciją: ketinama kurti iš karto du filmus. Iš šio interviu galima suprasti, kad pirmoji scenarijaus versija jau yra paruošta ir kad netrukus bus imtasi paruošiamųjų pirmojo filmo darbų.

„Ericas Rothas parašė pirmą dalį ir aš taip pat prisidėjau iš savo pusės. Nebuvau patyręs panašaus kūrybinio kaifo nuo „Moteris, kuri dainuoja“ (pranc. „Incendies“) laikų! Norėjau iš karto statyti abu filmus, tačiau tai per brangiai kainuotų. Tad kursime po vieną filmą vienu metu.“, patikslino režisierius.

Pati „Kopos“ knyga yra labai plati, kai kuriose šalyse ji yra išleista dviem tomais, todėl D. Villeneuve‘o sprendimas kurti du filmus vietoj vieno, kuris truktų keturias valandas, atrodo visai logiškas.

Kada naujoji „Kopa“ pasieks kino ekranus kol kas nėra žinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles