Patvirtinta Vino Dieselio grįžimo į kultinę filmų seriją data

Patvirtinta Vino Dieselio grįžimo į kultinę filmų seriją data

Šiomis dienomis Holivude sklando gandai, kad Vinas Dieselis žada ir ketvirtą kartą sugrįžti vaidinti žinomą Ksanderio Keidžo personažą. Ir nors pirmosios dvi „Trigubo X“ (angl. „xXx“) dalys didžiulio žiūrovų susidomėjimo nesulaukė, V. Dieselis tikisi, kad trečiajai daliai pasiseks labiau, todėl jis jau pradėjo galvoti ir apie ketvirtą filmą.

Skelbiama, kad naujoji dalis didžiuosiuose kino ekranuose debiutuos jau 2017 metų sausio 20-ąją. Pranešama, kad trečioji dalis akcentuotis į Ksanderio Keidžo akistatą su mirtinu kovotoju Ksiangu, kur jie abu stengsis gauti sunkiai suvaldomą ginklą pavadinimu „Pandoros skrynia“. Juostos režisierius D. J. Caruso jau dabar teigia, kad ši juosta pirmtakus lenks ne tik veiksmo stiprumu, tačiau leis atgyti ir pačiai serijai.

Trečioje dalyje kartu su V. Dieseliu suvaidins Ruby Rose, Donnie Yenas, Toni Collette bei Samuelis L. Jacksonas, kuris jau yra suvaidinęs agentą Augustą Judžiną Gibonsą pirmose dalyse. Skelbiama, kad į juostos tęsinį gali sugrįžti ir antrosios dalies žvaigždė Ice Cube, tačiau šiuo metu ši žinia nėra nei patvirtinta, nei nėra aišku, kokia galėtų būti personažo svarba juostai.

Primename, kad pirma „Trigubo X“ dalis pasirodė 2002 metais ir užsidirbo 277 milijonus JAV dolerių. Tačiau antrai daliai nepavyko pakartoti pirmtako sėkmės. Filmas su Ice Cube’u patyrė finansinį fiasko užsidirbdamas visame pasaulyje vos 71 milijoną JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles