J.J. Abramsas: Yra dar kai kas, ką norėtume padaryti su „Kloverfyldo“ istorija

J.J. Abramsas: Yra dar kai kas, ką norėtume padaryti su „Kloverfyldo“ istorija

Tikrai ne paslaptis, kad režisierius ir prodiuseris J.J. Abramsas yra tikras slapukas. Tai įrodo kiekvienas jo darbas ir ant kiekvieno filmo, prie kurio jis prisideda, užmetamas paslapties šydas. Nenuostabu ir tai, kad net jo kuruojamų filmų anonsai būna kupini užuominų, bet ne esminių filmo siužeto vingių. Būtent taip kino kūrėjas nustebino ir su filmo „10-oji Kloverfyldo gatvė“ (angl. „10th Cloverfield Lane“) anonsu. Tačiau šįkart buvo padaryta išimtis ir jis prabilo jau apie trečiąją „Kloverfyldo“ istorijos dalį.

Visa šio projekto paslaptis prasidėjo dar 2007 metais, kai į „Transformerių“ (angl. „Transformers“) premjerą JAV susirinkę žmonės išvydo pirmąjį „Projekto: Monstras“ (angl. „Cloverfield“) anonsą tik su išleidimo data ir keliais vaizdais, be jokių aktorių vardų ar net pavadinimo. Istorija pasikartojo ir šį sausį, tik šiek tiek aiškiau. Staiga, labai netikėtai internete pasirodė J.J. Abramso prodiuserinės kompanijos „Bad Robot“ kuruojamo filmo „10-oji Kloverfyldo gatvė“ anonsas ir visas internetas tiesiog sprogo iš nuostabos. Pasirodo, net ir dabar galima taip paslapčiomis sukurti filmą ir jį anonsuoti likus vos keliems mėnesiams iki premjeros. Tačiau dabar viskas ima aiškėti, o istorija, galimai, yra tik dalis gerokai didesnės visatos.

Paklaustas ir apie trečiąją „Kloverfyldo“ dalį J.J. Abramsas kalbėjo blankiai, bet paskleidė užuominų. „Galėtume apie tai galvoti, nes kalbame apie šį filmą ir jo ryšį su „Projektu: Monstras“. Meluočiau, jei teigčiau, kad nėra nieko daugiau. Jei mums pasiseks tai padaryti, tai istorija turės labai šaunių sąsajų. Kol kas tai yra tik šis filmas, o bendrai kalbame tik apie du filmus. Yra dar kai kas, ką norėtume padaryti ir, labai tikiuosi, kad turėsim tam progą“.

Kad ir kokia didelė paslaptis gaubia šį projektą, pasirodo, jis buvo nufilmuotas dar 2014 metais, o už tai buvo atsakinga studijos „Paramount“ dukterinė kompanija „Insurge“, kurianti filmus, kurių kaina nesiekia 5 milijonų dolerių. Juostoje nusifilmavo tik trys aktoriai – Mary Elizabeth Winstead, Johnas Goodmanas ir Johnas Gallagheris Jaunesnysis. Bet galiausiai projektas buvo uždarytas neribotam laikui. Pernai „Paramount“ ir vėl ėmėsi šio filmo, tačiau nusamdė Damieną Chazelle ir Danielį Casey‘į šiek tiek pakoreguoti scenarijų, o pakeistas vietas – perfilmuoti. Taip ir gimė visas šis filmas, kuris, anot J.J. Abramso, bus labai artimas „Projektui: Monstras“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles