„Blumhouse“ imasi perkurti 1974 m. filmą „Juodosios Kalėdos“

„Blumhouse“ imasi perkurti 1974 m. filmą „Juodosios Kalėdos“

„Universal Pictures“ ir „Blumhouse Productions“ kartu perkurs kultinį siaubo filmą „Juodosios Kalėdos“ (angl. „Black Christmas“), o jame vaidins aktorė Imogen Poots. Studija šį filmą planuoja išleisti jau gruodžio 13 d.

Aleyse Shannon, Brittany O’Grady, Lily Donoghue ir Calebą Eberhardtą taip pat išvysime šiame filme, o Sophia Takal režisuoja bei drauge su April Wolfe parašė scenarijų šiam filmui. Jasonas Blumas iš „Blumhouse Productions“ ir Benas Cosgrove‘as bei Adamas Hendricksas iš „Divide/Conquer“. Gregas Gilreathas ir Zacas Locke‘as – vykdantieji prodiuseriai.

1974 m. originalus filmas yra laikomas kultine klasika. Jame pasakojama apie grupelę universiteto merginų, kurias Kalėdinių atostogų metu stebi nepažįstamasis. „Universal Pictures“ ir „Blumhouse Productions“ pastebėjo milžinišką praėjusių metų rudens „Helovino“ (angl. „Halloween“) perdirbinio pasisekimą, todėl nusprendė pasinaudoti proga ir išbandyti tai su kitu filmu.

Režisierė S. Takal vėl jungiasi prie „Blumhouse“, kadangi anksčiau dirbo su šios kompanijos projektu ir kūrė epizodą „Nauji metai, naujas tu“ (angl. „New Year, New You”) serialui „Tamsa“ (angl. „In the dark“). Šis žingsnis rodo sinergiją tarp „Blumhouse“ kino ir televizijos grupių, o vienas paskutinių bendradarbiavimo pavyzdžių, tai Ethano Hawke’o darbas su kompanijos televizijos grupe ties serialu „The Good Lord Bird“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles