Pasirodė pirmasis filmo „Daktaras Miegas“ anonsas

Režisieriaus Mike‘o Flanagano režisuota Stepheno Kingo knygos „Švytėjimas“ (angl. „The Shining“) filmo adaptacija pagaliau sulaukė tęsinio. „Daktaras Miegas“ (angl. „Doctor Sleep“) kino teatruose jūsų lauks jau šių metų lapkritį, o čia išvysime ir jau suaugusį Denį Torensą, kurį įkūnija aktorius Ewanas McGregoras. Aktoriaus personažas Denis kovos prieš pusiau vampyrę, įkūnytą aktorės Rebeccos Ferguson, dėl jaunos mergaitės, kuri turi „švytėjimo“ dovaną – Abros Stoun. Šis filmas yra beveik pačiame laukiamiausių 2019 m. siaubo filmų sąrašo viršuje, o dabar pasirodė ir pirmasis filmo anonsas!

Teigiama, kad „Švytėjimas“ yra bene viena šiurpiausių S. Kingo parašytų knygų, todėl ji verta tęsinio. Be abejo, tikėtis to, kad tęsinys pranoks originalą tikriausiai nevertėtų, kadangi prisiminus Stanley Kubricko filmą „Švytėjimas“, kuriame vaidino Jackas Nicholsonas, atrodo, kad geriau būti jau nebegali, tačiau ir naujasis tęsinys pasakos įtemptą ir kraują stingdančią istoriją. Tikimasi, kad filme „Daktaras Miegas“ bus nepamiršta knyga ir gerbėjai sugebės susieti šią istoriją su ja bei neįkainojamu režisieriaus S. Kubricko kūriniu. O peržiūrėjus pirmąjį filmo anonsą, panašu, kad režisierius M. Flanaganas filmo tęsiniu tikrai pagerbs tiek knygą, tiek ir pirmosios filmo dalies režisieriaus įdėtą darbą.

Kol detalesnis „Daktaro miego“ siužetas nėra aiškus, atsižvelgiant į knygą sužinome, kad istorija sukasi apie jau suaugusį Denį Torensą, patiriantį sunkumų dėl alkoholio ir traumuotą nelaimingų įvykių, kuriuos jam teko patirti „Panoramos“ viešbutyje, kai jis pats dar tebuvo vaikas. Tačiau netikėtai jis atranda naują gyvenimo tikslą, kada suformuoja magišką ryšį su mergaite, kuri taip pat turi „švytėjimo“ gebėjimą. E. McGregoro personažas taip pat desperatiškai bandys netapti tokiu vyru, koks buvo jo tėvas.

Filme taip pat vaidina jau anksčiau minėta R. Ferguson, kuri įkūnys Skrybėlėtąją Rozą – kulto, kuris minta vaikais, turinčiais antgamtinių galių, lyderę ir Kyliegh Curran – jauną mergaitę Abrą, kuri „švyti“ ir su kuria Denis stengiasi rasti ryšį. Bruce‘as Greenwoodas prisijungia kaip daktaras Džonas Daltonas, Zahnas McClarnonas įkūnys Rozos dešiniąją ranką Varnų tėvą. Kartu išvysime ir aktorius Emily Alyn, Jocelin Donahua, Jacobą Tremblay‘ų ir Zackary Momohą. Nauji aktoriai sukurs ne tik naujus personažus – išvysime keletą jau pažįstamų veikėjų iš „Švytėjimo“: Diką Haloraną ir Denio motiną Vendi Torens.

„Daktaras Miegas“ režisuotas M. Flanagano pagal jo paties kurtą scenarijų, remiantis S. Kingo romanu. Trevoras Macy‘is ir Jonas Bergas yra šio siaubo filmo prodiuseriai, o kino kompanija „Warner Bros. Pictures“ užsiims filmo „Daktaras Miegas“, dar žinomo kaip „Švytėjimas 2“ platinimu. Kino teatruose filmas pasirodys 2019 m. lapkričio 8 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles