„Lionsgate“ į ekranus perkels grafinę novelę „Romeo ir Džiuljeta: karas“

„Lionsgate“ į ekranus perkels grafinę novelę „Romeo ir Džiuljeta: karas“

Kino studija „Lionsgate“ kartu su „1821 Media“ ir „POW! Entertainment“ ruošiasi statyti filmą, pagal grafinę novelę „Romeo ir Džiuljeta: karas“ (angl. „Romeo and Juliet: The War“). Savo ruožtu grafinė novelė, kaip galima suprasti vien iš pavadinimo, sukurta remiantis klasikine Williamo Shakespere‘o tragedija „Romeo ir Džiuljeta“.

„Romeo ir Džiujetos“ istorija yra viena iš mano pačių mėgstamiausių, ir aš negaliu sulaukti, kol mūsiškė šio klasikinio pasakojimo versija atgims kino ekranuose“, kalbėjo „POW Entertainement“ atstovas Stanas Lee.

Būsimojo filmo scenarijų rašys Johnas J. Griffinas, neseniai laimėjęs „Nicholl Fellowship“ scenaristų konkursą su scenarijumi „Sapnas prieš nubundant“ (angl. „Dream Before Waking“).

Grafinė novelė „Romeo ir Džiuljeta: karas“ 2012 m. tapo bestseleriu. Ji taip pat išleista ribotu itin milžiniško formato tiražu, dėl ko yra įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia grafinė novelė.
„Atsižvelgiant į jų sukurtas tokias sėkmingas filmų serijas kaip „Bado žaidynės“ (angl. „The Hunger Games“) ir „Divergentė“ (angl. „Divergent“), „Lionsgate“ yra idealūs partneriai į kino ekranus perkelti šią grafinę novelę, kuri vizualiai yra labai patraukli ir kuri nukelia į nerealų futuristinį pasaulį“, kalbėjo būsimo filmo prodiuseriai Paris Kasidokostas-Latsis ir Terry Dougas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles