Naujajame G. Clooney filme pasirodys M. Damonas ir J. Brolinas

Naujajame G. Clooney filme pasirodys M. Damonas ir J. Brolinas

Keisčiausi projektai Holivude dažniausiai būna sukuriami būrio žymių žmonių, kurie tarpusavyje yra itin geri draugai. Jų filmai retai būna tikrai vykę, tačiau ekrane visad ryškiai matyti, jog aktoriams yra linksma ir žiūrovams nuo to būna tik geriau.

Kaip praneša „Deadline“, greitai sulauksime panašaus tokio kūrinio. George‘as Clooney‘is, apsimetantis, kad jam atsibodo būti kino žvaigžde, rengiasi režisuoti žvaigždžių prikištą projektą.

Juostos „Suburbicon“ scenarijų jau parašė geriausi G. Clooney‘io draugai Joelis ir Ethanas Coenai. Kaip ir įprasta brolių Coenų filmams, „Suburbicon“ veiksmas vyks šeštajame dešimtmetyje ir bent iš dalies primins vieną geriausių jų trilerių „Paprastas kraujas“ (angl. „Blood Simple“).

Pasirodyti filme ruošiasi pirmo ryškumo aktoriai. Tarp realiausių kandidatų yra įvardijamas Mattas Damonas, šiemet susilaukęs itin daug dėmesio po filmo „Marsietis“ (angl. „The Martian“) pasirodymo ir kitąmet pristatysiantis naujausią Borno franšizės dalį. Aktorė Jullianne Moore, pernai laimėjusi Oskarą už įspūdingą pasirodymą juostoje „Šaltoji Alisa“ (angl. „Still Alice“), taip pat yra tarp pagrindinių kandidačių.

Tikėtina, kad filme pasirodys ir Joshas Brolinas, kurį šiuo metu galima pamatyti filme „Sicario: narkotikų kelias“ (angl. „Sicario“).

J. Broliną ir G. Clooney taip pat bus galima pamatyti kitų metų pradžioje pasirodysiančiame filme „Tegyvuoja Cezaris“ (angl. „Hail, Caesar!“). Pastarojo filmo režisieriai – broliai Coenai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles