Staigmena Alinos Orlovos gerbėjams – dainininkės atliekamas kūrinys skamba filme „Drakonas“

Šiandien kinuose pradedamas rodyti vienas ambicingiausių pastarųjų metų Rusijos kino projektų – 3D pasaka „Drakonas“. Lietuvoje filmo žiūrovus maloniai nustebins ne tik aukštos kokybės specialieji efektai ir naujausi grafikos stebuklai. Rūpestingai atrinktą bei originalų filmo garso takelį papuošė ir Alinos Orlovos atliekama rusų liaudies daina „Golubi“ („Balandžiai“).

Filmas sukurtas pagal Ukrainos rašytojų Sergejaus ir Marinos Djačenko romaną „Ritualas“. „Drakono“ biudžetas siekė daugiau nei 9 milijonus eurų, Rusijos kino pramonei tai gana įspūdinga suma. Vien filmavimo vietos keitėsi nuo Jakutijos sniegynų iki vasariškos Juodosios jūros pakrantės Bulgarijoje. Juostą prodiusavo šiuolaikinio Rusijos kino kūrėjų lyderiu tituluojamas Timuras Bekmambetovas, o kompiuterinę „Drakono“ grafiką kūrė meistrai dirbę su „Avataru“ ir „Žiedų valdovu“.

Naujasis fantastinis epas pasakoja apie nelauktai įsiplieskusią gražiosios kunigaikštytės Miros ir žmogaus-drakono meilę. Nuo pasaulio atskirtoje saloje atsidūrusi mergina čia sutinka žavų jaunuolį Armaną, tačiau jo paslaptį įmena tik įsiplieskus ugningai meilei. Alinos Orlovos atliekama daina filme žymi vieną iš lūžio epizodų, kuomet herojai supranta skirtingą savo prigimtį ir tokios meilės keliamą pavojų.

Filmo „Drakonas“ ištrauką ir dainą „Golubi“ galite pamatyti paspaudę ant šios nuorodos.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles