Pirmajame filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ anonse pristatytas chaoso ir nevilties užvaldytas pasaulis

Studija „20th Century Fox“ nelaukdama savo kitų metų hito „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) anonso pristatymo per septintojo „Žvaigždžių karų“ epizodo premjerą, leido jį pamatyti anksčiau internete.

Vieno laukiamiausio kitų metų vasaros kino sezono blokbasterio anonsas parodo, jog tai bus itin tamsus ir daugiausiai veiksmo turintis filmas iš visų „Iksmenų“ serijos juostų. Anonse pristatytas pagrindinis naujojo filmo herojus – Apokalipsas (akt. Oscaras Isaacas), kuris kartu su savo keturiais raiteliais užkurs tikrą pragarą Žemėje. Taip pat, susipažįstame ir su jaunais pirmosios „Iksmenų“ trilogijos herojais Džine Grei, Audra ir Ciklopu, kurie taip pat atliks svarbius vaidmenis formuojant būsimą mutantų komandą žūtbūtiniam mūšiui su senovės Egipte gimusiu mutantu.

Be jų, didelis dėmesys skiriamas Magnetui ir profesoriui Ksavierui, kurie ir toliau bando burtis atskirose barikadose, tačiau atėjus rimtesniam priešui, susivienija. Magnetas atrodo sudaužytas ir nelaimingas, kaip ir pats profesorius, kuriam jau nusibodo kovoti.

Visus veikėjus ir siužetą, kuris vis dar išlieka paslaptingas, papuošia prabangūs specialieji efektai, kurie nurodo, jog ši dalis gali kainuoti daugiausia iš visų anksčiau pasirodžiusių filmų.

Filmą režisavo Brianas Singeris, sukūręs pirmuosius du „Iksmenų“ filmus ir paskutinę dalį. Juostoje vaidina Jennifer Lawrence, Michaelas Fassbenderis, Oscaras Isaacas, Jamesas McAvoy‘us, Nicholas Houltas. Ar filme pasirodys Hughas Jackmanas, kol kas dar neaišku.

Filmas į viso pasaulio kino ekranus atkeliaus kitų metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Nera sniego / 2015 gruodžio 25

    Kaip nekantrauju pamatyti si filma! Dievinu iksmenus ir visa Marvel visata!