Kino naktyje – savaite anksčiau pristatoma naujoji N. Sparkso romano ekranizacija

Vėlyvą vasario 12-osios vakarą visiems kino mėgėjams bus suteikta galimybė šv. Valentino savaitgalį pradėti ypatingai. Artėjant meilės dienai tik „Akropolio kino nakties“ dalyviai galės pirmieji pasinerti į romantinių jausmų jūrą iki šiol dar niekur nerodytoje meilės istorijų guru Nicholas Sparkso naujausio romano ekranizacijoje „Klausyk širdies“ (angl. „The Choice“).

Naujoji „Užrašų knygutės“ (angl. „The Notebook“) ir „Brangusis Džonai“ (angl. „Dear John“) autoriaus istorija „Klausyk širdies“ pirmosios „Akropolio kino nakties“ dalyvius pasieks net savaite anksčiau, nei kitus Lietuvos žiūrovus. Neabejotina, kad naujasis neprilygstamo meilės istorijų pasakotojo darbas ir vėl pakėrės žiūrovus jautria istorija, o galimybė pažiūrėti šį filmą anksčiau už kitus taps viena pirmųjų šv. Valentino dienos dovanų kiekvienai gražių jausmų istorijos pasiilgusiai merginai.

Filmas pasakos apie Trevisą, paplūdimio miestelyje ramiai gyvenantį vyrą. Jis susikuria savo oazę, kurioje yra namai, draugai ir mėgstamas darbas, tačiau trūksta tik vieno artimo žmogaus. Viskas pasikeičia, kai į kaimynystę atsikrausto jauna mergina Gabi. Naujieji kaimynai greitai suvokia, kad sunkiai gali nuslėpti savo jausmus vienas kitam, tačiau Gabi jau turi sužadėtinį. Situacija komplikuojasi ir mergina nusprendžia išvykti iš miestelio, kad galėtų susivokti savo jausmuose, bet ją ištinka nelaimė. Jai balansuojant ant gyvenimo ir mirties slenksčio, Trevisas patiria didžiausią gyvenimo išbandymą.

Kartu su šia pirmą kartą Lietuvos kinuose rodoma romantine drama „Akropolio kino nakties“ dalyviai taip pat galės rinktis iš gausaus sąrašo jau kine rodytų, bet ne ką prastesnių filmų. Tai – karštais jausmais alsuojanti komedija „Dėl visko kaltas seksas“ su lietuvių kilmės aktoriumi Jasonu Sudiekiu, taip pat aistringa „Meilė“, pašėlusios „Sesutės“. Kino kėdėse tikrai juokins lietuviškas kvartetas „Tarp mūsų, berniukų…“ ir Willo Ferrello ir Marko Wahlbergo duetas komedijoje apie du tėčius „Tėtukas namie“.

Veiksmo išsiilgę žiūrovai galės mėgautis naujausiais Džeimso Bondo nuotykiais juostoje „007: Spectre“, ieškoti nusikaltėlių Q. Tarantino juostoje „Grėsmingasis aštuonetas“, kovoti galaktikoje su „Žvaigždžių karų: galia nubunda“ veikėjais, o adrenalino fanatikams bus siūloma pasinerti į prakaituoti skatinančius ekstremalius nuotykius „Lūžio taške“. Nebus nuvilti ir siaubo mėgėjai, nes plaukus ant kūno šiauš paslaptingas „Demonų miškas“.

Portalo „Buvau kine“ ir kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ organizuojamas renginys vyks net trijuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Paskubėkite pirkti kino bilietus ir nustebinti savo draugus ar mylimuosius naktimi kine.

Daugiau informacijos apie kino naktį rasite čia.

Taip pat galite įsigyti bilietus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles