Dėl „Žvaigždžių karų“ premjeros bus uždarytos Los Andželo gatvės ir sustabdytas eismas

Kol visas pasaulis ruošiasi didingiausiam šių metų kino įvykiui, filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. Star Wars: The Force Awakens) pasirodymui kino teatruose, kino studija „Disney“ rengia vieną įspūdingiausių visų laikų premjerų, kuri užgoš net pačius Oskarus.

Dėl tokio mąsto premjeros, keturi Los Andželo kvartalai Holivude, pradedant Haiglando Aveniu ir baigiant LA Brėjaus Aveniu, nuo trečiadienio 23 valandos nakties bus visiškai uždaryti, bus sustabdytas visas eismas. Apie tai praneša „The Hollywood Reporter“.

Visa tai dėl to, kad statybininkai galėtų įrengti itin dideles dekoracijas ir tinkamai pasiruoštų apsauga, kuri lydės premjeros svečius. „Mes darome visa tai ne vien tik dėl aplinkos sukūrimo, bet ir dėl mūsų svečių, kuriems galbūt teks atremti tūkstantines gerbėjų minias, norinčias pamatyti juos iš arti“, – komentavo vienas iš „Disney“ studijos atstovų. Pasak jo, tai bus didžiausias kada nors vykęs filmo pristatymas Los Andžele, o taip pat renginys, kuris savo prabanga ir didybe nušluoja net pačius Oskarus.

Gerbėjams taip pat bus skirtos atskiros patalpos, kuriose jie galės laukti savo dievaičių, o kad tai neprailgtų, bus įrengtos įvairiausios poilsio zonos ir su „Žvaigždžių karais“ susijusios pramogos.

Pasaulinė filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ premjera įvyks jau gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles