„Skambučio“ ir „Pagiežos“ mergaitės pasirodys viename filme

„Skambučio“ ir „Pagiežos“ mergaitės pasirodys viename filme

Japonų kino studija „Kadokawa“ ir kompanija „NBCUniversal Japan“ pasiryžo bendromis pastangomis sukurti siaubo filmą „Sadako prieš Kajako“ (angl. Sadako vs. Kayako), kuriame susitiks akis į akį dvi pagrindinės kultinių siaubo filmų „Skambutis“ (angl. The Ring) ir „Pagieža“ (angl. The Grudge) antagonistės.

Už filmo pastatymą bus atsakingas Shiraishi Koji, kurio režisuoti projektai „Kultas“ (angl. Cult) ir „Baltos akys“ (angl. The White Eyes) tapo tikrais hitais tėvynėje. Režisierius nori pristatyti filmą 2016 metais, kurį išleis ne vien trimatėje erdvėje, bet dar ir su 4D efektu.

Apie šį projektą tapo žinoma 2015 m. balandžio 1-ąją, nes tai buvo tiesiog studijos „Kadokawa“ sugalvotas juokelis. Tačiau dėka didelės armijos originalių filmų gerbėjų paramos, šis nekaltas pokštas galiausiai tapo realybe.

Filmo „Skambutis“ pasirodymas Japonijoje įvyko 1998 metais, kurį lydėjo dar keli kokybiški pratęsimai. Taip pat šį istorija susilaukė ir didelės sėkmės JAV, kai buvo išleistas perdirbinys, kurį 2002 metais pristatė Samas Raimis. Tuo tarpu „Pagieža“ dienos šviesą išvydo 2002 metais, o jau po dviejų metų, filmas susilaukė ir savo pirmojo perdirbinio Amerikos žemėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles