„Prometėjo“ tęsinyje pasirodys klasikiniai ksenomorfai

„Prometėjo“ tęsinyje pasirodys klasikiniai ksenomorfai

Juostoje „Svetimas: sandora“ (angl. Alien: The Covenant“), kuris taps 2012 metų filmo „Prometėjas“ tęsiniu, bus pristatytas klasikinis ateivių įvaizdis, kurį galėjome regėti pirmame 1979 metais pasirodžiusiame filme „Svetimas“. Apie tai pranešė pats būsimos juostos režisierius Ridley‘is Scottas, duodamas interviu leidiniui „The Wrap“.

„Taip, tai iš tikrųjų bus „Svetimas“. Pagrindiniai herojai išsiruošia kelionei į inžinierių planetą, kurioje sutinka padarą, kurį inžinieriai ir sukūrė. Kodėl jie jį sukūrė? Kam jiems prireikė tokio baisaus monstro? Ar jis buvo sukurtas kaip biomechaninis ginklas? Mes duosime atsakymus į visus šiuos klausimus naujame filme. Filme ir vėl bus pristatytas klasikinis ksenomorfas. Iki šiol nebuvo žinoma, ar tai atskiras veikėjas, kuris veikia pats, ar tai visgi paleistas į laisvę kažkieno augintinis. Mes turėsime ir kiaušinį, ir veidačiupį, ir žinoma mūsų didelį vaikiną“, – pasakė režisierius.

Anksčiau Ridley‘is Scottas daug kartų tvirtino, jog jo nedomina pats monstras, o jo pasaulis, kuriame jis išaugo, todėl buvo kalbos, jog kino kūrėjas daugiau nesugrįš prie klasikinio padaro atvaizdo savo filmuose. Tačiau paskutiniais mėnesiai, režisierius dažnai pasakoja, jog jis nori ir vėl pateikti žiūrovams visą tai, ką mes galėjome matyti dar 1979 metų filme.

Filmo „Svetimas: sandora“ filmavimo darbai turi prasidėti 2016 metų vasarį, o juostos premjera įvyks 2017 metų lapkritį. Jeigu filmas bus komerciškai sėkmingas, sulauksime dar kelių tęsinių, kurie galutinai sujungs visą istoriją su įvykiais parodytas 1979 metų filme.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles