„Disney“ išleido pirmąjį filmo „Ledo šalis 2“ trumpąjį anonsą

Visų mėgstama ledo karalienė meta iššūkį naujai stichijai, o tai atskleidžiama naujausiame kino studijos „Disney“ išleistame trumpajame filmo „Ledo šalis 2“ (angl. „Frozen 2“) anonse. Vaizdo įraše rodoma, kaip karalienė Elza (akt. Dina Menzel) bando užkariauti milžinišką vandens bangą. Anonsas  labai daug apie ilgai lauktą tęsinį neatskleidžia, tačiau čia parodoma, kad Elza vėl susivienija su jau pažįstamais veikėjais, įskaitant princesę Aną (akt. Kristen Bell), Olafą (akt. Joshas Gadas), Kristofą (akt. Jonathanas Groffas) ir jo draugišką elnią Sveną.

Režisieriai Jennifer Lee ir Chrisas Buckas grįžo darbuotis prie šio tęsinio, o kartu su jais ir dainų autoriai Kristen Anderson-Lopez ir Robertas Lopezas. J. Lee taip pat tapo ir scenarijaus bendraautore, jį rašė kartu su filmo „Paslėpti skaičiai“ (angl. „Hidden Figures“) scenarijaus autore Allison Schroeder. O aktoriai Evan Rachel Wood ir Sterlingas K. Browas šiuo metu derasi su kino studija, dėl prisijungimo prie balso aktorių. Režisierė J. Lee anksčiau naujienų portalui „Variety“ buvo minėjusi, kad artėjantis animacinis nuotykis vėl fokusuosis ties Arendelės karalystės didenybėmis Elza ir Ana, tačiau visa tai bus kur kas didingiau ir įspūdingiau. „Jie ketina iškeliauti toli už Arendelės,“ – teigė režisierė.

Pirmoji filmo „Ledo šalis“ dalis tapo milžinišku hitu, kai buvo išleista 2013 m. ir uždirbo daugiau nei 1,3 milijardo dolerių visame pasaulyje bei pelnė 2 „Oskaro“ apdovanojimus. Tai vis dar daugiausiai uždirbęs animacinis filmas istorijoje ir tryliktas didžiausias visų laikų filmas. „Ledo šalis“ 2018 m. buvo adaptuota ir Brodvėjaus miuziklui, o šis buvo nominuotas trims „Tony“ apdovanojimams.

„Ledo šalis 2“ kino teatrus pasieks jau šių metų lapkričio 22 d., o dabar kviečiame susipažinti su trumpuoju filmo anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles