Davidas Fincheris su Gary Oldmanu kurs „Netflix“ filmą apie „Piliečio Keino“ autorių

Davidas Fincheris su Gary Oldmanu kurs „Netflix“ filmą apie „Piliečio Keino“ autorių

Davidas Fincheris yra geras ilgalaikio bendradarbiavimo su „Netflix“ pavyzdys. Po visiems puikiai pažįstamų ir pamėgtų serilų „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“) bei „Proto medžiotojai“ (angl. „Mindhunter“), režisierius sugrįš į „Netflix“ su pirmuoju specialiai šiai platformai kurtu savo filmu.

Projekte, pavadinimu „Mankas“ (angl. „Mank“), vaidins Gary Oldmanas, atliksiantis legendinio Orsono Welleso filmo „Pilietis Keinas“ (angl. „Citizen Kane“) scenarijaus bendraautoriaus Hermano J. Mankiewiczo vaidmenį. Įdomu, jog „Manko“ scenarijų rašė režisieriaus tėtis Howardas Fincheris.

Juostos filmavimo darbai numatyti lapkritį, o Los Andžele kuriamas filmas bus juodai baltas. Dėl šios priežasties D. Fincheriui nepavyko filmo sukurti anksčiau. Režisierius projekto planavo imtis iškart po 1997-ųjų „Žaidimo“ (angl. „The Game“), o pagrindinį vaidmenį turėjo atlikti Kevinas Spacey. Tuomet „Manko“ vystymo darbai sustojo gan greitai – studija nenorėjo išleisti nespalvoto filmo.

„Manką“ prodiusuos Ceán Chaffin ir Douglas J. Urbanskis, su kuriuo G. Oldmanas dirbo prie „Tamsiausios valandos“ (angl. „Darkest Hour“), aktoriui atnešusios „Oskaro“ statulėlę.

H. J. Mankiewiczas buvo vienas žinomiausių ankstyvojo Holivudo scenaristų, ypač pagarsėjęs po ginčo su O. Wellesu dėl „Piliečio Keino“ teisių. Jis dirbo prie tokių filmų, kaip „Ozo šalies burtininkas“ (angl. „The Wizard of Oz“), „Vakarienę aštuntą“ (angl. „Dinner at Eight“), „Sent Luiso pasididžiavimas“ (angl. „The Pride of St. Louis“) ir kt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles