Toddas Phillipsas mano, jog „Džokerio“ filmas nepatiks žiūrovams, kadangi kūrėjai nesiremia komiksais

Toddas Phillipsas mano, jog „Džokerio“ filmas nepatiks žiūrovams, kadangi kūrėjai nesiremia komiksais

Po nemažo skaičiaus 2019 m. superherojų filmų, šiemet lieka tik vienas – žiūrovų itin laukiamas Toddo Phillipso režisuojamas „Džokeris“ (angl. „Joker“) su Joaquinu Phoenixu priešakyje. Artėjant juostos pasirodymo datai, režisierius pažėrė keletą kontroversiškų minčių.

„Pagirių Las Vegase“ (angl. „Hangover“) kūrėjas sako, jog filme išvysime Gotamą ir galbūt patį Džokerį, tačiau, anot jo, tai nėra adaptacija. T. Phillipsas teigia, jog jau ruošiasi komiksų mėgėjų pykčiui. „Nesekėme jokiais komiksais ar grafinėmis novelėmis“, – sako jis. „Parašėme savo versiją iš kur atsiranda tokie žmonės, kaip Džokeris – štai kas man įdomu. Tai nėra Džokeris, tai tik istorija, kaip juo tampama. Tai istorija apie žmogų.“

Režisierius atskleidė, jog apie tai, kad J. Phoenixas atliks pagrindinį vaidmenį, galvojo dar rašydamas scenarijų: „Manau, kad jis yra nuostabiausias aktorius. Turėjome jo nuotrauką virš kompiuterio, kai rašėme šią istoriją ir galvojome, kad, dieve, būtų nuostabu, jei Joaquinas sutiktų vaidinti šiame filme“.

Filmo „Džokeris“ centre išvysime J. Phoenixo veikėją Arturą Fleką – nors juostos anonsas atskleidė labai mažai, jo tapsmas Džokeriu gali būti susijęs su ligota mama, apsilankymu Arkhame bei susitikimu su garsiu TV laidos vedėju (akt. Robertas De Niro).

Filmas kinuose pasirodys spalio 4 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles