Tommy Wiseau uždraudė rodyti dokumentinį filmą apie jį

Tommy Wiseau uždraudė rodyti dokumentinį filmą apie jį

„Blogiausiu visų laikų filmo“ arba „blogų filmų „Piliečiu Keinu“ vadinamo „The Room“ kūrėjas Tommy Wiseau pareikalavo Sidnėjaus „undergroundinių“ filmų festivalį atšaukti planuojamą dokumentinio filmo „Room Full of Spoons“ seansą, praneša „The Guardian“.

Rick Harpert sukurta dokumentinė juosta pasakoja apie blogiausiu kada nors sukurtų filmų vadinamo „The Room“ fenomeną. Kūrybinė grupė keliauja aplink pasaulį, lankosi kino teatruose, kuriuose rodomas „The Room“, taip pat susitinka su filmo kūrėjais bei aktoriais.

Tommy Wisseau pagrasino, kad imsis teisinių priemonių prieš festivalį, jeigu įvyks seansas. Festivalio organizatoriai nusprendė nerizikuoti ir vietoj to rodys patį „The Room“. „Ironiška, kad mus pirmą kartą per dešimtmetį cenzuravo dėl žmogaus, vadinamo pačiu blogiausiu filmų kūrėjų“, – kalbėjo Stephen Popescu, festivalio organizatorius.

Primename, kad „The Room“ yra 2003 metais pasirodžiusi romantinė drama, kurios režisierius, scenarijaus autorius ir pagrindinio vaidmens atlikėjas yra Tommy Wiseau. Filmas buvo parodytas tik keletame Kalifornijos kino teatrų, bet po kurio laiko tapo kultiniu ir ypač mėgstamu. Seansų metu „The Room“ gerbėjai šūkauja atsakinėdami į žymiausias filmo frazes ir mėto plastikinius šaukštelius į ekraną.

2013 metais vienas iš aktorių Greg Sestero parašė knygą „The Disaster Artist“. Ji pasakoja apie filmo kūrimą ir autoriaus išgyvenimus filmavimų metu. 2014 metais Seth Rogen prodiuserinė kompanija „Point Grey Pictures“ įgijo teises į knygos ekranizaciją. „The Materpiece“ pavadintą juostą režisuos ir pagrindinį vaidmenį atliks James Franco. Premjera numatoma 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles