Paskutinysis „Sostų karų“ sezonas pasirodys ne anksčiau nei kitą vasarą

Paskutinysis „Sostų karų“ sezonas pasirodys ne anksčiau nei kitą vasarą

Paskutinis kultinio serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) sezonas pasirodys kitais metais. Tai buvo žinoma jau nuo metų pradžios, tačiau niekada nežinojome tikslios datos. Nors šis sezonas ir bus trumpesnis nei prieš tai buvusieji, kiekvienas epizodas bus brangesnis nei įprasta, trukme ir gelme labiau primenantis filmą, o ne serialo seriją. Dėl to sezono filmavimo darbai užtrunka ilgiau nei įprasta TV serialui.

Gerbėjai tikėjosi, kad kanalas „HBO“ pratęs ankstesnę tradiciją ir naujos serijos pasirodys pavasarį, kaip buvo su 1-6 sezonais. Manyta, jog septintasis, pasirodęs praeitą vasarą, tebuvo klaida. Deja, tokio pat likimo greičiausiai sulauks ir 8-ojo sezono serijos.

Interviu su „The Huffington Post“ metu „Sostų karų“ specialiųjų efektų prižiūrėtojas Joe Baueris išsidavė, jog serialas Emmy apdovanojimuose dalyvaus tik po dvejų metų – 2020-aisiais. Jis kalbėjo: „Po dvejų metų galėsime pristatyti 8-ąjį sezoną, kurio darbus tik dabar pradedame“.

Tam, kad serialas galėtų dalyvauti Emmy apdovanojimuose, didžioji dalis serijų turi pasirodyti iki gegužės 31-osios. Kadangi Joe Baueris atskleidė, jog 2019-ųjų metų apdovanojimuose „Sostų karai“ nedalyvaus, jie greičiausiai pasirodys jau po gegužės 31-osios.  Tai reiškia – ne anksčiau nei vasarą. Taigi, laukti teks dar metus – bent iki 2019-ųjų vasaros.

Serialo gerbėjams turime ir gerų žinių – „HBO“ leido šiek tiek žvilgtelėti į naująsias serijas savo anonse. Jį ir kviečiame pažiūrėti.

https://www.youtube.com/watch?v=ouA24T1Tz-Y

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles