Jude’as Law atskleidė daugiau detalių apie trečiąją „Šerloko Holmso“ dalį

Jude’as Law atskleidė daugiau detalių apie trečiąją „Šerloko Holmso“ dalį

Filmas „Šerlokas Holmsas 3“ (angl. „Sherlock Holmes 3“) jau oficialiai gamybiniame kelyje, o filme vaidinantys Robertas Downey Jraunesnysis ir Jude’as Law šios istorijos fanus ketina užkrėsti naujausios dalies laukimu. Nuo antrosios „Šerloko Holmso“ dalies išleidimo praėjo beveik 10 metų, o abu pagrindiniai šio filmo aktoriai visus šiuos metus buvo labai užimti filmavimais. Kiek anksčiau šią savaitę R. Downey Jaunesnysis pranešė, kad jis jau ruošiasi grįžti prie šio vaidmens, treniruodamasis savo „Šerloko grimasas“, o dabar J. Law šios istorijos tęsinio laukiantiems fanams suteikė šiek tiek daugiau informacijos apie tai, ko sulauksime trečiojoje dalyje.

Aktorius J. Law „Šerloko Holmso“ tęsinyje dar kartą įkūnys Daktarą Vatsoną. Naujame interviu, kuriame aktorius reklamavo filmą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 2“ (angl. „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald“), jis buvo paklaustas apie būsimą Šerloko filmo tęsinį. Kadangi aktorius negalėjo daug atskleisti, J. Law pasiūlė įdomų  galimo siužeto variantą. „Mes tikimės istoriją rutulioti toliau. Kaip visada, istorijos esmė yra ir jos priklausomybė. Mes tirsime, o kadangi jau praėjo keletas metų nuo to karto, kai mes juos matėme paskutinį kartą, mes pabrėšime tą faktą, kad jie (Šerlokas ir Daktaras Vatsonas) taip pat nematė vienas kito jau gana ilgą laiką,“ – interviu metu pasakojo J. Law.

Panašu, kad šiuo atveju, filme „Šerlokas Holmsas 3“  menas imituos gyvenimą, kadangi praėjo keletas metų nuo to karto, kai R. Downey Jaunesniojo Šerloką ir J. Law Vatsoną matėme didžiuosiuose kino ekranuose kartu. Ir nors mes jau žinome, kad šie du aktoriai ir vėl jungiasi bendram darbui, vis dar lieka neaišku, ar režisierius Guy Ritchie‘is grįš režisuoti trečiosios dalies. Šiuo metu G. Ritchie‘is daug dirba ties „Disney“ vaidybiniu filmu „Aladinas“ (angl. „Aladdin“), kuris jau paskutinėje, įrašinėjimo ir koregavimo stadijoje.

Šiuo metu R. Downey Jaunesnysis ruošiasi užbaigti savo kontraktą su „Marvel Cinematic Universe“ ir bus laisvas bei galės filmuotis „Šerloko Holmso“ tęsinyje, kai šį rudenį bus baigta filmuoti ketvirtoji „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) dalis. Šiai dienai, trečioji Šerloko dalis pasaulį išvysti turėtų 2020 m. gruodžio 25 d. , o tai reiškia, kad filmavimai greičiausiai prasidės jau 2019 m. pradžioje. Visgi, jeigu režisierius G. Ritchie’is sutiks vadovauti šiam projektui, teks sulaukti, kol bus visiškai užbaigtas „Aladino“ filmas, kuris kino teatruose pasirodys 2019 m. gegužės 24 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles