Pasirodė ilgai lauktas filmo „Įgimta pagunda“ anonsas

Šiandien ryte viso pasaulio kino aistruolius nudžiugino pirmasis naujojo režisieriaus Paulo Thomaso Andersono filmo „Įgimta pagunda“ (angl. „Inherent Vice“) anonsas, kurio filmavimo darbai buvo užbaigti dar metų pradžioje.

Tai trečiasis ir paskutinis, taip vadinamos, istorinės režisieriaus XX a. trilogijos filmas. Anksčiau kino kūrėjas sukūrė 2007 metais pasirodžiusį ir dviem Oskarų apdovanojimais už geriausią aktorių ir kinematografiją apdovanotą filmą „Bus kraujo“ (angl. „There Will Be Blood“) ir 2012 metų „Mokytoją“ (angl. „The Master“), kuriam pasisekė gauti tris JAV kino meno ir mokslo akademijos nominacijas.

Naujausias režisieriaus filmas pastatytas pagal 2009 metais išleistą Thomaso Pynchono to paties pavadinimo romaną, kuriame pasakojama apie vieno ne itin gero detektyvo Lario kasdienybę, jo potraukį marihuanai ir azartiniams žaidimams. Niekieno netrukdomas, jis susiduria su savo buvusia drauge, kuri po kurio laiko pradingsta kartu su savo naujuoju vaikinu. Laris nedelsdamas pradeda tyrimą, norėdamas išsiaiškinti, kas visgi nutiko.

Filme pagrindinį vaidmenį atliko aktorius Joaquinas Phoenixas, su kuriuo režisierius jau bendradarbiavo ir, kaip matome, surado bendrą kalbą. Ankstesniu jų darbo vaisiumi tapo 2012 metais pasirodęs „Mokytojas“. Filme taip pat pasirodo Joshas Brolinas, Reese Whiterspoon, Owenas Wilsonas ir Benicio Del Toro.

Juosta kino pasirodys gruodžio 25 dieną, o tai reiškia, kad filmas bus vienas pretendentų į Oskarus. Jau prieš metus buvo aišku, jog su šiuo filmu režisierius galbūt galės pelnyti savo pirmąją auksinę statulėlę. Lietuvoje filmas pasirodys 2015 m. sausio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. VytautasM / 2014 rugsėjo 30

    Fainas. Pakėlė nuotaiką.
    Oskaras šiam režisieriui būtų geras dalykas, nusipelnęs jau ir ankščiau. Tik, kad su komedija Oskaruose, nebent nominacija tikrai realu.
    Kolkas geriausia girdėt, kad premjera pas mus sausį (gal jūs tikrai žinot). Nes filmas laukiamas, tai bus puiku, kad rodys ne tik kokiam festivalyje. O ir iš treilerio tik sprendžiant, Lietuvos publikai tinkamas atrodo.

  2. Dario Voitukevez / 2014 rugsėjo 30

    Filmą platins „Acme Film“, todėl garantuojame, jog jį bus galima pamatyti kitų metų pradžioje.