„Netflix“ ribotas „Bedievio“ serijas kurs Scottas Frankas ir Stevenas Soderbergas

„Netflix“ ribotas „Bedievio“ serijas kurs Scottas Frankas ir Stevenas Soderbergas

Televizijos tinklas „Netflix“ ruošia riboto skaičiaus draminį serialo „Bedievis“ (angl. „Godless“) serijas. Prie šio serialo dirbs režisierius Stevenas Soderbergas ir scenaristas Scottas Frankas. Tai ne pirmas kartas, kai jie suvienys savo kūrybines jėgas – pirmą kartą šis duetas bendradarbiavo 1998 m. kurdami filmą „Dingti iš akių“ (angl. „ Out of Sight“).

Šį kartą S. Frankas bus serialo scenaristas, režisierius ir vykdantysis prodiuseris, S. Soderbergas taip pat prisidės prodiusuodamas serialą. „Bedievis“ bus vesternas, kurio veiksmas vyksta XIX a. pradžioje Naujosios Meksikos angliakasių miestelyje. Projektas, kurio aktorių atranka jau prasidėjo, bus filmuojamas Santa Fe, Naujojoje Meksikoje.

S. Frankas buvo nominuotas Oskarui už filmą „Dingti iš akių“ geriausio adaptuoto scenarijaus kategorijoje, už didžiajam ekranui pritaikytą amerikiečių rašytojo Elmore‘o Leonardo romaną. Filmą režisavo S. Soderbergas, kuris šiuo metu režisuoja ir prodiusuoja „Cinemax“ kanalo serialą „The Knick“, kurio antras sezonas ką tik baigėsi. Jis taip pat yra vienas iš kandidatų, galinčių režisuoti juostą „Kaimietiškas apiplėšimas“ (angl. „Hillbilly Heist“), kurioje pagrindinius vaidmenis atliks Michael‘as Shannonas ir Channingas Tatumas. Filmavimą planuojama pradėti rudenį. Be to, S. Soderbergas „HBO“ tinkle kuria televizijos filmą „Mozaika“ (angl. „Mosaic“), kuriame vaidins Sharon Stone.

Savo ruožtu S. Franko, rašiusio scenarijus tokiems filmams kaip „Įspėjantis pranešimas“ (angl. „Minority Report“, 2002 m.), „Kontraktas su neūžauga“ (angl. „Get Shorty“, 1995 m.), „Ernis“ (angl. „The Wolverine“, 2013 m.) pavardę pabaigos titruose paskutiniu metu buvo galima išvysti filme „Vaikštant tarp antkapių“ (angl. „A Walk Among The Tombstones“), kurį jis pats ir režisavo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles