„Warner Bros“ studija paskelbia antrosios „Kopos“ dalies kūrimą

„Warner Bros“ studija paskelbia antrosios „Kopos“ dalies kūrimą

Antroji „Kopos“ (angl. „Dune“) dalis prasideda. Pirmajam filmui pranokstant finansinius lūkesčius, „Warner Bros“ studija ilgai netempė gumos ir suteikė leidimą pradėti „Kopos 2“ kūrimą.

Nors po kritiškai sėkmingo pasirodymo tęsinys neturėtų būti staigmena, tačiau buvo vietos abejonėms. Režisieriaus Denis‘o Villeneuv‘o gerbėjai dar prisimena taip pat aukštus įvertinimus gavusį, bet finansiškai tragišką „Bėgantis Skustuvo Ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“) filmą ir panašus likimas visiškai sužlugdytų tęsinio planus. Tačiau „Kopa“, prieš kelias dienas debiutavusi Amerikos kino teatruose, pranoko pardavimų lūkesčius ir globaliai jau iš viso surinko virš 220 milijonų JAV dolerių.

Nors tai dar toli gražu neatperka didžiulio 165 milijonų biudžeto, verta paminėti, kad „Kopa“ gavo tos pačios dienos išleidimą ir kino teatruose, ir HBO Max platformoje – sprendimas, tuo metu gerokai supykdęs D. Villeneuv‘ą bei dalinai filmą finansavusią „Legendary“ studiją. Dalis pelno neabejotinai nuėjo į internetinę platformą, kurioje „Kopa“ buvo žiūrima taip pat aktyviai. Tačiau „Warner Bros“ jau iš anksto atsisako šio išleidimo būdo tęsiniui, antroji „Kopos“ dalis bus skirta tik kino teatrams.

Žinoma, D. Villeneuv‘as sugrįš kaip režisierius, rašytojas bei prodiuseris ir dabar, kai pirmasis filmas pristatė „Kopos“ fantastinį pasaulį, jis prižada dar smagesnį ir įspūdingesnį reginį. Išleidimo data taip pat paruošta, „Kopa 2“ pasirodys 2023-ų metų spalio 20-ą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles