„Amžinųjų“ režisierė Chloe Zhao tikisi, kad gėjų personažai nebus cenzūruojami

„Marvel“ kino visatos „Amžinieji“ (angl. „Eternals“) pagaliau pasieks kino teatrus po mažiau nei dviejų savaičių, o „Marvel“ gerbėjai nekantrauja susipažinti su didžiuliu filmo naujų superherojų būriu. Iš viso pasirodys net dešimt antžmogiškų galių turinčių Amžinųjų, kurie slapta gyveno Žemėje tūkstančius metų, ir kiekvienas iš jų turi savo unikalius sugebėjimus ir asmenybes.

 

Dar 2019-aisiais metais buvo paskelbta, kad vienas iš Amžinųjų personažų bus gėjus, turintis šeimą, o artėjant premjerai aiškėja, kad Fasto (angl. Phastos) personažą vaidins aktorius Brian Tyree Henry.

 

Neseniai režisierė Chloe Zhao pasisakė apie pirmojo gėjaus superherojaus pasirodymą „Marvel“ kino visatoje ir pasidalijo viltimi, kad nė viena scena nebus iškirpta kitose šalyse, nes taip jau daug kartų buvo įvykę praeityje.

 

„Nežinau visų detalių, bet manau, kad buvo apie tai diskutuojama, o „Marvel“ ir aš labai troškome – mes apie tai kalbėjome – nekeisti filmo visoms pasaulio rinkoms. Laikau sukryžiuotus pirštus.“ – sako režisierė Chloe Zhao. „Fasto istorija filme parodoma taip, kad jis yra tas, kuris mato žmoniją tik kaip visumą ir tiki, kad tik technologijos gali išspręsti problemas. Akivaizdu, kad jis prarado tikėjimą žmonija dėl kai kurių itin skaudžių įvykių, kuriuos padarė žmonija. Ir tada jis nustojo žiūrėti į mus kaip į visumą, nes pažvelgė į vieną žmogų, kurį įsimylėjo, ir vieną vaiką, kad atgautų tikėjimą žmonija. Tai panašu į tai, kad kai mes įsijungiame naujienas ir pagalvojame, kad viskas beviltiška, bet tada grįžtame namo, pažvelgiame į savo mylimąjį ir vaiką ir pasakome: „Iš tikrųjų dėl to verta kovoti.“

 

„Kad tą šeimą padarytume autentiška ir tikra… publika turi tai pajausti, kad jai rūpėtų. Priešingu atveju nėra prasmės to rodyti ekrane, jei publika to nepajaus.“ – priduria režisierė.

 

Aktorius Haaz Steiman, kuris filme „Amžinieji“ vaidins Fasto vyrą, neseniai pasidalino mintimis apie savo personažą.

 

„Tai mano pirmasis „Marvel“ filmas, todėl, žinoma, esu susijaudinęs. Nuoširdžiai jaučiu, kad gerbėjams patiks. Tai, ką „Marvel“ sugebėjo padaryti, aš taip didžiuojuosi jais, nes jie į šį personažą žiūrėjo labai apgalvotai, o Fastas yra vienas didžiausių filmo superherojų. Vaidinu jo vyrą, architektą, mes turime vaiką. Nors ir norėjau būti superherojumi, nes kada pamatysime arabų musulmonų atvirai gėjų aktorių vaidinantį superherojų? Nekantrauju tai pamatyti.“ – sako aktorius H. Steiman.

 

Haaz Steiman taip pat patvirtino, kad filme bus rodomas vyrų bučinys.

 

„O, taip, tikrai, ir tai gražus, labai jaudinantis bučinys. Filmavimo aikštelėje visi verkė.“ – paaiškino H. Steiman. „Man labai svarbu parodyti, kokia mylinti ir graži gali būti gėjų šeima. Brian Tyree Henry yra toks nuostabus aktorius, kuris į savo vaidmenį įnešė tiek daug grožio, ir vienu metu pamačiau vaiką jo akyse, manau, kad pasauliui svarbu priminti, kad mes visi LGBTQ bendruomenės nariai kažkada buvome vaikai. Mes tai pamirštame, nes visada esame vaizduojami kaip seksualūs ar maištaujantys. Pamirštame bendrauti iš tos žmogiškosios pusės.“

 

„Marvel“ kino visatos „Amžinieji“ kinuose nuo lapkričio 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles