Prie gausios „Greitų ir įsiutusių“ šeimos prisijungia Michaelas Rookeris

Prie gausios „Greitų ir įsiutusių“ šeimos prisijungia Michaelas Rookeris

Devintojo „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast & Furious“) filmavimas prasidėjo jau birželį, tačiau pridėti naujų aktorių, rodos, niekada nėra per vėlu. Prie gausios šios filmų serijos šeimos prisijungia „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) bei „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) žvaigždė Michaelas Rookeris.

Prijungtas prie grupės paskutinę minutę, gerokai įsibėgėjus filmavimui, aktorius vaidins veikėją, vardu Badis (išvertus iš angliško žodžio Buddy). Šio veikėjo motyvai bei kurios pusės draugas jis bus, dar nėra atskleisti. Negana to, kad aktorius ką tik prisijungė prie šiuo metu vienos didžiausių filmų serijų, ateityje jo dar laukia vaidmuo pasirodysiančiame „Savižudžių būryje“ (angl. „Suicide Squad“) bei „Tamsos bokšto“ (angl. „The Dark Tower“) seriale. Taigi, pasiruoškite dažnai matyti šį aktorių.

M. Rookeris nėra vienintelis naujokas „Greitų ir įsiutusių“ serijoje, joje taip pat debiutuos aktorius bei imtynininkas Johnas Cena. Į devintą filmą sugrįžta visa pagrindinė šeima su Vinu Dieseliu priešakyje, taip pat ir aštuntosios dalies antagonistė, kurią vaidina Charlize Theron. Vis dėlto, į naują nuotykį nesugrįš Dwayne‘as Johnsonas ir Jasonas Stathamas, kurie dabar mėgaujasi savo atskiru filmu. Dar oficialaus pavadinimo neturintis devintasis „Greitų ir įsiutusių“ filmas pasirodys 2020-ų metų gegužės 22-ą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles