Atskleistas Johnny’io Flynno kaip Davido Bowie įvaizdis biografiniame filme „Stardust“

Atskleistas Johnny’io Flynno kaip Davido Bowie įvaizdis biografiniame filme „Stardust“

Pagaliau sulaukėme galimybės pamatyti, kaip aktorius Johnny‘is Flynnas atrodys biografiniame filme „Stardust“, įkūnydamas legendinį atlikėją Davidą Bowie. Meilė muzikiniams biografiniams filmams į kino pasaulį atėjo gan pavėluotai ir didžioji banga prasidėjo po tokių sėkmingų filmų kaip „Bohemijos rapsodija“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) ir „Rocketman“, kur daugybės pagyrų susilaukė pagrindiniai juostų herojai. Filmo „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service’s“) aktorius Taronas Edgertonas kuo puikiausiai įkūnijo dainininką Eltoną Johną ir dažnai buvo įvardijamas kaip svarbiausias filmo akcentas, o „Bohemijos rapsodijos“ aktorius Rami Malekas pelnė „Oskaro“ apdovanojimą geriausio aktoriaus kategorijoje už puikiai įkūnytą grupės „Queen“ vokalistą Freddie‘į Merkurį.

Ir pagaliau atėjo laikas susitikti su naujuoju muzikinių biografinių filmų kategorijos nariu, kada sulaukėme galimybės pamatyti pirmąjį aktoriaus J. Flynno, kaip D. Bowie, įvaizdį būsimoje biografinėje dramoje „Stardust“. Savaime suprantama, kad J. Flynnui teko patirti keletą reikšmingų pasikeitimų. Nors pirmoji įvaizdžio nuotrauka neatskleidžia labai daug, tačiau tai atrodo gana emocingas įvaizdis ir panašu, kad aktorius turi tam tikrų panašumų su legendiniu atlikėju D. Bowie. Nors J. Flynnas ir nėra vienas garsiausių Holivudo aktorių, tačiau jis susilaukė nemažai liaupsių po vaidmens mistiškoje 2017 m. dramoje „Žvėris“ (angl. „Beast“), po kurios šiam aktoriui pasipylė nemenkas siūlomų vaidmenų sąrašas artėjantiems metams.

Filme „Stardust“ J. Flynnas vaidins D. Bowie, kai atlikėjas buvo 24-erių metų amžiaus ir buvo jau puikiai žinomas muzikantas, išleidęs 4 albumus. Filmas skirtas įamžinti jauno D. Bowie pirmąjį vizitą į JAV 1971 m., kuris įvyko maždaug tuo metu, kai jis kūrė albumą „Hunky Dory“ ir kelionę, įkvėpusią vieną garsiausių jo kūrinių –  jo alter ego, Ziggy Stardust. Albume „Hunky Dory“ puikuojasi tokie legendiniai hitai kaip „Changes“ ir „Life on Mars?“, o Ziggy Stardust gimimas privedė prie 1972 m. albumo „The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars“ išleidimo, kuris D. Bowie pakėlė į Jungtinės Karalystės muzikos albumų topą. Nepaisant to, nesitikėkite, kad daugelis D. Bowie kūrinių pateks į filmą, nes filmas nebus paremtas jo muzika –  vietoj jo originalių dainų naudos tam tikro laikotarpio dainas, kurias muzikantas perdainavo.

Filmo „Stardust“ aprašymas skamba maždaug taip: „Prieš susipažindami su Bowie, susipažinkite su Davidu. Viena didžiausių ikonų muzikos pasaulyje. Tačiau kas buvo tas jaunuolis, slėpęsis už daugybės veidų? 1971 m., 24-erių Davidas Bowie‘is (akt. Johnny‘is Flynnas) pradeda savo pirmąją kelionę į Ameriką su sunkiai besiverčiančiu publicistu Ronu Obermanu (akt. Marcas Maronas), tik norėdamas susitikti su pasauliu, kuriam jis dar nėra pasirengęs. Filmas „Stardust“ siūlo užmesti akį į užkulisius ir pamatyti tas akimirkas, kurios įkvėpė sukurti pirmąjį ir įsimintiniausią Bowie alter ego Ziggy Stardust. Filme užfiksuotas atlikėjo virsmas, kuris patvirtino jo, kaip vienos didžiausių pasaulio kultūros ikonų, karjerą.“

Pirmoji J. Flynno įvaizdžio nuotrauka filmui „Stardust“:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles