S. Stallone grįš į „Rembo 5“

S. Stallone grįš į „Rembo 5“

Sylvester’is Stallone labiausiai yra žinomas kaip Rokis, legendinis boksininkas iš Filadelfijos miesto. Po labai sėkmingo pirmojo „Rokio“ (angl. „Rocky“) filmo, S. Stallone gavo galimybę įkūnyti vieną savo mėgstamiausių knygų personažų, Vietnamo karo veteraną, Džoną Rembo. Pirmoji dalis tapo finansiškai sėkminga ir dabar yra laikoma veiksmo klasika. Du kiti „Rembo“ filmai sulaukė panašios sėkmės, tačiau 2008 metais išleista ketvirtoji dalis neuždirbo pinigų ir buvo neigiamai įvertinta.

2016 metais S. Stallone paskelbė, kad Džono Rembo personažo istorija oficialiai baigta, tačiau dabar pasirodė žinių apie naują filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį vėl atliks pats S. Stallone. Taip pat sklando gandai, kad jis režisuos penktąją filmo dalį, o scenarijus jau yra parašytas.

Filmas pasakos apie vieną iš Džono Rembo draugų, kurio dukrą pagrobė Meksikos narkotikų prekeiviai. Džonas jau daugelį metų yra pasitraukęs iš veiksmo, tačiau jis turi sugrįžti, kad išgelbėtų savo draugo dukrą ir kovotų prieš narkotikų prekeivius.

Tai nebus pirmasis kartas, kai S. Stallone sugrąžina seną personažą. Už savo suvaidintą Rokį 2015  metų filme „Krydas“ (angl. „Creed“), aktorius sulaukė Oskaro nominacijos.

Naujo filmo išleidimo data dar nėra žinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles