„Deadpool“ startavo geriau nei buvo tikimasi

„Deadpool“ startavo geriau nei buvo tikimasi

Filmas „Deadpool“ Šiaurės Amerikoje startavo geriau nei buvo tikimasi iš pat pradžių. Kaip teigia kino portalas „The Hollywood Reporter“, filmas per pirmąją rodymo dieną tėvynėje užsidirbo 35 milijonus dolerių. Tas leidžia juostos kūrėjams tikėtis apie 90 milijonų dolerių per pirmą rodymo savaitgalį.

Ir visgi, labiau optimistiškesnės prognozės pranašauja netgi 100 milijonų dolerių uždarbį. Jeigu jos pasitvirtins, tai filmas startuos geriau nei daugelis vasaros blokbasterių ir kitų „Marvel“ komiksų ekranizacijų. Pavyzdžiui 2014 m. vasaros gale su 94 milijonais dolerių startavo „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „The Guardians of the Galaxy“). Įdomiausia, jog „Deadpoolo“ cenzas yra „R“, kuris skirtas žymiai vyresnei auditorijai, todėl tokie pasiekimai išties stebina. Visgi beveik visi iki šiol „Marvel“ komiksų visata paremti filmai apsiribodavo vaikišku „PG-13“.

Dar prieš filmui pasirodant kinuose, studija „20th Century Fox“ davė žalią šviesą juostos tęsiniui. Nenuostabu, nes susidomėjimas šiuo superherojumi yra didelis visame pasaulyje, o „Iksmenų“ frančizė baigsis jau 2017 metais su finaliniu „Ernio“ (angl. „The Wolverine“) filmu – kino prodiuseriai žiūri į ateitį ir bando ieškoti naujų būdų užsidirbti. Ir „Deadpool“ yra vienas iš tokių būdų. Filmo biudžetas siekia vos 58 milijonus dolerių, o jo uždarbis gali viršyti 500 mln. dolerių visame pasaulyje.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Ryanas Reynoldsas, T.J. Milleris, Morena Baccarin, Gina Carano, Edas Skreine‘as, ir kt. Tikėtina, jog dalis pirmoje juostoje nusifilmavusių aktorių sugrįš ir į tęsinį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Andrius / 2016 vasario 13

    Uždirbo 47,5 mln. dolerių per pirmą dieną Amerikoje.