Paskelbtos „Transformerių“ tęsinių datos

Paskelbtos „Transformerių“ tęsinių datos

Kino studija „Paramount Pictures“ paskelbė filmų „Transformeriai 5“, „Transformeriai 6“ ir „Transformeriai 7“ premjerų datas. Oficialiame kino studijos pareiškime, filmai kino ekranus turėtų pasiekti 2017 m. birželio 23, 2018 m. birželio 8 ir 2019 m. birželio 28 dienomis.

Apie paskutinius du filmus kol kas visiškai nieko nežinoma, tačiau penktajai juostai scenarijų parašė Artas Markamas, Kenas Nolanas ir Mattas Holloway‘us. Filmą, kaip ir ankstesnius keturis, režisuos Michaelas Bay‘us.

Dar 2015 metais, studija „Paramount“ nusprendė įkurti taip vadinama „kontrolinį centrą“, kuris būtų atsakingas dėl „Transformerių“ frančizės ateities. Taip pat anksčiau buvo kalbėta ir apie tai, jog studijos planuose yra keli šalutiniai projektai ir netgi viso pasakojimo priešistorė, kuri vyktų Kibertrono planetoje. Vienu žodžiu, frančizė tęsis dar mažiausiai dešimt metų.

Visos frančizės scenaristas ir „kontrolinio centro“ vadovas pasakė, jog „Transformeriai“ ir toliau rodys žmonių ir robotų santykius bei jų bendradarbiavimą. Tikėtina, jog penktoje dalyje mes ir vėl išvysime Marko Wahlbergo vaidinamą personažą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles