Pirmajame „Kongo: kaukolių salos“ anonse pristatomas didžiausias visų laikų King Kongas

Studija „Warner Bros.“ ir „Legendary Pictures“ pagaliau pristatė pirmąjį anonsą savo ambicingai atrodančiam nuotykių filmui „Kongas: kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“).

Anonse pristatoma filmo istorija, kurios metu grupelė nuotykių ieškotojų ir mokslininkų pakliūna į spąstus ir atsiduria Dievo užmirštoje žemėje – Kaukolių saloje. Tai visiškai neištyrinėtas Žemės planetos lopinėlis, kuriame vis dar gyvena milžiniško dydžio priešistoriniai gyviai. Išgyvenusiems tenka kovoti ne tik su savimi, bet ir su padarais, kuriems jie tampa puikiu grobiu.

Nors viso anonso metu dėmesys skiriamas žmonėms ir jų bandymui išlikti gyviems, tačiau pačiame gale pristatomas pagrindinis jų priešas – King Kongas. Šįkart kūrėjai nepasismulkino ir pristatė patį didžiausią visų laikų King Kongą. Tačiau toks milžiniškos beždžionės pateikimas nėra iš piršto laužtas. Studija „Legendary“ ruošiasi 2020 metais sukryžminti šį padarą su kitu, ne mažiau legendiniu monstru – Godzila. 2014 metais pasirodęs filmas „Godzilla“ tapo oficialiai pirmąja šios trilogijos dalimi.

Paskutinį kartą King Kongas buvo pasirodęs 2005 m. Peterio Jacksono režisuotame filme. Juostai pavyko visame pasaulyje užsidirbti 550 mln. dolerių.

Filme „Kongas: kaukolių sala“ pagrindinius vaidmenis atliko Tomas Hiddlestonas, Brie Larson, Tobby‘is Kebbellis, Samuelis L. Jacksonas, Johnas Goodmanas ir kt. Režisieriaus kėdėje atsidūrė Jordanas Vogtas-Robertsas.

Filmo premjera numatyta 2017 m. kovo 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles