Justinas Linas režisuos „Greiti ir įsiutę“ 9-tą ir 10-tą dalis

Justinas Linas režisuos „Greiti ir įsiutę“ 9-tą ir 10-tą dalis

„Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) serijos pradžia buvo gan kukli – 2001 metais išleista pirmoji dalis buvo sėkminga, tačiau niekas negalėjo numatyti, kad tai taps šešta pelningiausia visų laikų filmų serija. Serijos režisieriai keitėsi nuo pat pirmosios dalies, tačiau net 4 jų filmus (3-6 dalis) yra režisavęs taivaniečių filmų kūrėjas Justinas Linas.

Nors paskutinius du filmus perėmė kiti režisieriai, vienas pagrindinių serijos aktorių, Vinas Dieselis, paskelbė, kad 9-os ir 10-os dalies kūrėju vėl bus J. Linas. Filmų prodiuseris Nealas H. Moritzas paskelbė, kad 10-oji dalis bus paskutinė, todėl šios dvi būsimos dalys gali būti panašios į šių metų juostą „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“), kur abi dalys būtų filmuojamos vienu metu, tačiau išleistos atskirai.

Interviu taip pat buvo užsiminta, kad dalis filmų veiksmo vyks Afrikoje, nes tai yra vienintelis žemynas, kuriame dar neapsilankė Domo komanda. Į filmus taip pat nesugrįš Dwayne’as Johnsonas ir Jasonas Stathamas, kurie vaidins savo „Greiti ir įsiutę“ šalutiniame projekte „Hobsas ir Šo“ (angl. „Hobbs and Shaw“).

Filmai pasirodys kinuose 2020 ir 2021 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles